Marissa – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Marissy to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka piosenkarki Marissy, producenta z Niemiec Keanu Silvy oraz producenta Jhna McFly zatytułowana “Stranger”. Singiel pochodzi z płyty EP-ki Marissy zatytułowanej ‘Just Breathe’, która ukazała się prawdopodobnie 19 sierpnia 2022 roku. Album zawiera 6 numerów. To drugi mini album w dyskografii Marissy. Znajdziemy na nim nutki nagrane do trzeciej części netflixowego blockbustera – 365 dni. Na EP-ce, oprócz solowych kawałków wykonawczyni, usłyszymy kompozycje, które powstały we współpracy z producentami Keanu Silvą, Jhn McFly’em, Tommy’m Docherty, oraz duetem EMO[źródło]eska.pl, empik.com.

“Marissa wraz z gośćmi, którzy pojawiają się na Just Breathe EP stworzyła projekt na miarę muzyki światowej” – napisała Oliwia Szeląg w recenzji materiału w serwisie meteor.amu.edu.pl.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Patryk Kumór, Marissa (POL), Tom Martin, Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Jan Bielecki, Keanu Silva oraz Robin Brandes. Kompozycja została wyprodukowana przez Keanu Silve, Robina Brandesa, Hotel Torino i Toma Martina.

“Niemiecki producent Julien Trubitz aka Keanu Silva tym razem stworzył bardzo prostą melodię co stara się czynić co jakiś czas – czytamy o “Stranger” w serwisie djpromotion.com.pl.”

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 18, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 sierpnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 626 621 wyświetleń na YT. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Paweł Grabowski. W rolach głównych wystąpili: Marissa, Aleksandra Kutsela, Jon Van de Berg, Jerzy Wojtkowski, Munojon Usmanova, Ola Motyl.

Widać po ilości wyświetleń na YouTube, że ta produkcja okazała się kolejnym sukcesem Marissy po numerze “365 Days” (nagranego wraz z EMO), który na YT ma już 1 mln wyświetleń? W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2022-08-23 czytamy: Co więcej, 365 Days było drugim, najczęściej szukanym za pomocą Shazama, utworem na świecie, ustępując miejsca jedynie Harry’emu Stylesowi z piosenką As It Was.
źródło: eska.pl, empik.com, meteor.amu.edu.pl, djpromotion.com.pl, | bestsellery.zpav.pl, eska.pl, YouTube, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. 1 Dag
2. By Your Side
3. Ghost
4. Hey
5. If U Like That
6. SHe’S brOKen
7. Tonę
8. Ucieknijmy
9. Wczoraj
10. Znajoma
11. Stranger

Marissa to młoda wokalistka. Na imię ma Marysia. Jest niezwykle twórczą artystką – sama pisze i komponuje kawałki nie tylko dla siebie, ale również dla innych wykonawców. Marissa swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku pięciu lat od nauki gry na pianinie i pisania wierszy. Na przestrzeni lat nagrywała głównie covery, które zamieszczała na swoich profilach w mediach społecznościowych.
źródło: eska.pl