Mateusz Ziółko – Vis-à-vis

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Mateusza Ziółko zatytułowana “Vis-à-vis”.

Ten wakacyjny i bardzo taneczny singiel to druga zapowiedź kolejnego krążka Mateusza Ziółko, którego premiera planowana jest na jesień tego roku.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorami tekstu są Wiktor Dyduła, Patryk Kumór oraz Mateusz Ziółko, natomiast kompozytorami są Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Patryk Kumór i Wiktor Dyduła.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 22, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Singiel “Vis-à-vis” to następca singla “Weź mnie”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 12 sierpnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 411 690 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Mikołaj Matyjasek. Za zdjęcia odpowiadał Damian Małż. Główni bohaterowie: Tomasz Ostach, Karolina Kowalczyk.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 36-letniego artysty pt. “W płomieniach”, który na Youtube ma już 73 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „W płomieniach” w 2017 roku był najczęściej graną nutką w Polskich rozgłośniach radiowych[źródło]dziendobry.tvn.pl. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3[źródło]Wikipedia.

Mateusz Ziółko jest jednym z czołowych artystów na polskiej scenie muzycznej[źródło]obcas.pl 13 grudnia 2021. Muzyk zmienił oblicze polskiej sceny muzycznej, a wszystko to za sprawą nieprzeciętnego talentu i godnej podziwu wrażliwości artystycznej[źródło]dziendobry.tvn.pl 14 maja 2022. Artysta jest zwycięzcą trzeciej edycji programu “The Voice of Poland”[źródło]kultura.onet.pl. Wygrał także 10. edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo[źródło]obcas.pl. Przypomnijmy, że 26 maja 2017 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty ‘Na nowo’, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu na tej stronie: https://nowapiosenka.pl/mateusz-ziolko-nowa-piosenka).

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.
źródło: rozrywka.radiozet.pl, | dziendobry.tvn.pl, obcas.pl, kultura.onet.pl, YouTube, Wikipedia?, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl