Michael Schulte – Stay

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiego piosenkarza Michaela Schulte zatytułowana “Stay”. Singiel jest pierwszą zapowiedzią jego nowego krążka[źródło]https://media.universalmusic.pl/131491-michael-schulte-gwiazdor-eurowizji-z-nowym-singlem.

Gatunek nowej piosenki to Pop[źródło]https://www.discogs.com/Michael-Schulte-Stay/master/2128984. Autorzy nutki: Imran Abbas / Tom Gregory / Michael Anthony Schulte / Thomas Kessler / Molly Irvine. Za miks kawałka odpowiada Topic.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 12 marca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 134 272 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Jannik Weinholtz. Wideo to dzieło FILMFLUT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 31-letniego Niemca pt. “Back to the Start”, który na YouTube ma już 16 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Back to the Start” na niemieckiej liście singli zajął najwyższą pozycję numer 33[źródło]https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Schulte_discography.

Michael Schulte to jeden z najpopularniejszych niemieckich wokalistów na YouTube[źródło]12 czerwca 2021 http://www.wyspa.fm/news/199071/younotus-i-michael-schulte-w-nowym-singlem.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artysty zamyka wydany 25 października 2019 roku krążek “Highs & Lows”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Very Us. Album jest utrzymany w gatunkach Europop i Ballad. Płyta zawiera 14 numerów. Jest to jego siódmy album studyjny. Materiał na niemieckiej liście albumów zajął najwyższą pozycję numer 23[źródło]https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Schulte_discography. Ostatnio w polskich radiach jest popularna nutka “Bye Bye Bye” YouNotUs, w której gościnnie udzielił się Michael[źródło]http://bestsellery.zpav.pl/airplays/top/archiwum.php?year=2021&idlisty=3868#title. Materiał możecie posłuchać i obejrzeć na tej stronie. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 24 czerwca 2022 w Blieskastel, Germany, SR 1 Open Air, a kolejny 16 lipca 2022 Frankfurt, Germany, POP IM PARK[źródło]https://www.songkick.com/artists/5281388-michael-schulte.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://umg.lnk.to/MSStay

Tekst nagrania “Stay”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: media.universalmusic.pl, rzg.pl, | bestsellery.zpav.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl