Piękni i Młodzi Magdalena Narożna – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Piękni i Młodzi Magdalena Narożna to: “Czułe Słowa (My Oh My)”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/piekniimlodziczuleslowa

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Piękni i Młodzi zatytułowana “Czułe Słowa (My Oh My)”. Nutka bardzo szybko wpada w ucho i szybko można ją zapamiętać.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są: Łukasz Sienicki, Magdalena Narożna oraz Daniel Wilczewski. muzyka: Łukasz Sienicki, Magdalena Narożna i Daniel Wilczewski. Na YT są też dostępne remixy nutki.

Oficjalny teledysk na Youtube ukazał się 10 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 831 865 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 22 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Wideo to dzieło Stykky Media. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 27 Luty 2023 czytamy: “Najnowsza propozycja od zespołu Piękni i Młodzi od dnia premiery została odtworzona już równy milion. Piosenka obecnie zajmuje 20 miejsce w kategorii „Muzyka” na tak zwanej „Karcie na czasie” serwisu YouTube”. Różowe włosy Magdaleny Narożnej w nowym teledysku mocno zaskakują. Jest mnóstwo ciekawych scen z różnymi efektami co sprawia, że wideoklip ogląda się z dużą ciekawością.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Ona jest taka cudowna”, który na YT ma już 92 mln wyświetleń? Zobaczymy

.

Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną na czele to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo[źródło]voxfm.pl 2022-04-22. Grupa ma ogromną ilość hitów[źródło]disco-polo.info i KM 2022. 9 czerwca 2017 roku, nakładem wytwórni płytowej Vanila Records, ukazał się ich krążek zatytułowany ‘Tak już bez ciebie’. Album jest utrzymany w gatunku disco polo i zawiera 15 kompozycji. Wydawnictwo zadebiutowało na 16. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

Tekst nagrania “Czułe Słowa (My Oh My)”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | voxfm.pl, disco-polo.info, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Chciałabym spać z Tobą
2. Dla żony
3. Idealny sen
4. Jedno słowo
5. Kocham się w Tobie
6. Magia
7. Małe serca
8. Na zawsze Ty
9. Nowa Ja
10. Numer Jeden
11. Jak w Bajce (Ti Amo)
12. Suknie Kolorowe
13. Coraz bliżej
14. Czułe Słowa (My Oh My)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Piękni i Młodzi to polski zespół muzyczny założony w 2012 roku, pochodzący z Łomży. W 2014 roku zespół wziął udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka. Ich gatunki muzyki to disco polo, dance, pop i rock.

Ich debiutancka płyta zatytułowana “Niewiara” ukazała się 18 marca 2016 r. nakładem wytwórni płytowej Vanila Records i jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 15 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 30. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl