Szpaku – NPC

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Szpaku zatytułowana “NPC”. Nutka opowiada historię znajomego dilera, która zakończyła się dla niego tragicznie.

Kawałek jest drugim singlem promującym nadchodzący album artysty zatytułowany “Różowa Pantera”. Na ten moment nie znamy jeszcze jego daty premiery. Jednak powinniśmy ją poznać w momencie startu preorderu, który powinien pojawić się na stronie rapera. MŁODY 2PAC” to bardzo mocny materiał nie tylko pod względem brzmienia, ale także pod względem przekazywanej treści. W tej nutce muzyk m.in. tłumaczy relacje z Paluchem oraz z całym BOR-em, a także pokazuje jak bardzo jest wdzięczny za to co dla niego zrobili.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorem tekstu jest Szpaku. Kompozycja została wyprodukowana przez Azanna.

Singiel “NPC” to następca singla „Wino” (gościnnie Dziarma).

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 stycznia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 5 727 702 wyświetleń na YT. Wideoklip to dzieło Pan FIlmowiec.

Materiał promuje najnowszy krążek artysty zatytułowany “Różowa pantera”, który ukazał się 22 stycznia 2021 roku nakładem wytwórni płytowej GUGU. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 12 numerów. Wydawnictwo zadebiutowało na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty.

“Ostatnie miesiące autor spędził w Morągu, gdzie powstała cała płyta przesiąknięta klimatem bloków małego miasta” – czytamy o albumie w serwisie empik.com.

„Różowa pantera” to solidny album, który nie wprowadza jakiś wielkich innowacji i przełomu w rapie Mateusza. Koncepcja się nie zmieniła, jest może mniej klimatycznie niż na poprzedniej płycie „Dzieci Duchy” stworzonej wspólnie z Kubim Producentem. Każdy kto lubi ten styl może być usatysfakcjonowany – napisano w recenzji krążka w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 28-letniego rapera pt. “Hinata”, który na Youtube ma już 63 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Szpaku to jeden z najpopularniejszych raperów w kraju. Sprzedaż jego poszczególnych płyt można liczyć w dziesiątkach tysięcy sztuk, a single są odtwarzane miliony razy. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 11-08-2022 w miejscowości Płock.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: rapnews.pl, raplife.pl, empik.com, polskaplyta-polskamuzyka.pl, | rapnews.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl