Top Girls – nowa piosenka

Top GirlsTytuł nowej piosenki Top Girls to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Top Girls zatytułowana “Noc i My”. Materiał przeniesie nas w lata 90. Nutka posiada wyjątkową linię melodyczną oraz dźwięki.

“Panujący trend w branży disco polo, który mocno nawiązuje do muzyki chodnikowej jest bardzo popularny. […] Aksamitne wokale dziewczyn idealnie odnajdują się właśnie w takim klimacie” – czytamy o kawałku w serwisie disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Sławomir Wierzcholski, natomiast kompozytorem jest Robert Obcowski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 23 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 567 273 wyświetleń na YT.

“Doskonały video klip, który chętnie się ogląda” – czytamy w serwisie disco-polo.eu.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Jakbyś Mnie zechciał”, który na Youtube ma już 86 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Jakbyś Mnie zechciał” był Hitem Roku 2018 w wielu rozgłośniach w Polsce[źródło]disco-polo.info. W 2018 roku grupa za ten kawałek dostała nagrodę Grand Prix na XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie 2018[źródło]sejny.net.

Top Girls, to obecnie jedna z najpopularniejszych grup disco polo[źródło]voxfm.pl 2021-02-19. Zespół na swoje koncerty przyciąga tłumy fanów[źródło]disco-polo.eu 23 lipca 2022. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 24 lutego 2022 czytamy, że Justyna, Natalia oraz Kasia razem w grupie są od września 2021.

Najbliższy ich koncert ma się odbyć 1-10-2022 w miejscowości Warszawa, a kolejny 4-11-2022 w miejscowości Toruń.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, sejny.net, voxfm.pl, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Dziś zatańcz ze mną
2. Czeski Film
3. Mleczko
4. Kochaj nieprzytomnie
5. Nie Będę Twoja
6. Zakochana
7. Jakbyś Mnie Zechciał
8. Kobieta zmienną jest
9. Nie jestem taka
10. Taniec to rozmowa
11. Rumieńce
12. Noc i My
Pozostałe utwory są na tej stronie

Top Girls to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo i dance, założony w 2016 roku. Na oficjalnej stronie czytamy: “Nowości disco polo szykują dla Was właśnie trzy piękne, utalentowane wokalnie i ogromnie zdeterminowane dziewczyny. Wytwórnia Green Star wreszcie pokazała światu nowy, atrakcyjny zespół Top Girls, który tworzą trzy członkinie: Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i znana z czwartej edycji Disco Star Justyna Lubas”. Ich debiutancka płyta zatytułowana “Zakochana” ukazała się w 19 września 2018 roku nakładem wytwórni płytowej Green Star i jest utrzymana w gatunkach Disco Polo i Dance-pop. Album zawiera 19 piosenek. Czytaj więcej
źródło: zespoltopgirls.pl oraz pl.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl