Tribbs – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Tribbsa to: “Without You”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego producenta Tribbsa zatytułowana “Without You”. Artysta połączył tym razem siły z wokalistą Stevie’m Appletonem (współpracującym dotychczas m.in. z Tïesto, i Samem Feldtem).

“Najnowszy kawałek Tribbsa z pewnością wprawi wszystkich słuchaczy w słoneczny nastrój” – czytamy o “Without You” w serwisie newsroom.sonymusic.pl.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/pl/album/without-you-single/1673977376. Muzyka/Tekst: Tribbs, Stevie Appleton, Tessa Pettman, Albert Markiewicz.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 3 marca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 244 203 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło Tribbs + Żaneta Płudowska. Model: Żaneta Płudowska.

W opisie pod wideo czytamy:

“Hej! Oddaję Wam nowy utwór, który przypomni Wam vajb nadchodzącego lata! Mam nadzieję, że zostanie z Wami na dłużej. Klip nakręciliśmy sami – jest to pamiątka z naszych wyczekaaanych wakacji. […]”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 27-letniego artysty pt. “Ostatni raz zatańczysz ze mną” (z gościnnym udziałem Kubańczyka), który na YouTube ma już 78 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Ostatni raz zatańczysz ze mną” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 22, a na listach AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1. W zestawieniu Spotify najczęściej słuchanych kawałków lata 2022 w Polsce “Ostatni raz zatańczysz ze mną” zajął 11 miejsce. Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 12. Materiał znalazł się na 14 miejscu w kategorii najpopularniejszych teledysków na YouTube. Singiel jest nową wersją wielkiego przeboju Krzysztofa Krawczyka o tym samym tytule[źródło]Google, YouTube, bestsellery.zpav.pl, olis.pl i ?

W artykule opublikowanym w serwisie open.fm w dniu 23-05-2022 czytamy, że Tribbs zdobył popularność kilka miesięcy temu, kiedy wypuścił nową wersję hitu Budki Suflera Bal wszystkich świętych. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie djpromotion.com.pl w dniu 2022-10-15 czytamy o Tribbsie: Producent jest ciągle na fali, bo jego “Dzisiaj” jest #1 na liście Digital DJ. Przypomnijmy, że Mikołaj był także współkompozytorem kawałka “Solo”, z którym Blanka będzie reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji 2023. Warto wspomnieć, że w serwisach strumieniowych na terenie Polski ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “Ostatni raz zatańczysz ze mną” (ft. Kubańczyk), której możecie posłuchać na tej stronie.[źródło]olis.pl

Najbliższy jego koncert ma się odbyć 21-04-2023 w miejscowości Poznań, a kolejny 17-05-2023 w miejscowości Kraków.

Tekst nagrania “Without You”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, newsroom.sonymusic.pl, | bestsellery.zpav.pl, open.fm, djpromotion.com.pl, polskaplyta-polskamuzyka.pl, olis.pl, Google, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Bal wszystkich świętych
2. Ghost (Vamero, Philip Strand)
3. Ostatni raz zatańczysz ze mną (ft. Kubańczyk)
4. All Night (oraz C-BooL ft. Scott Mac)
5. Without You
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Tribbs, właściwie Mikołaj Trybulec (ur. 25 stycznia 1996 w Warszawie) – polski producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, aranżer muzyczny, basista, wykonawca i DJ. W 2017 roku wraz z Moniką Wydrzyńską założył grupę Linia Nocna. W artykule opublikowanym w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl w dniu 30 sierpnia 2021 czytamy: Tribbs, mimo stawiania pierwszych kroków na polskim rynku – ma za sobą już wiele międzynarodowych współprac. Jest współautorem utworów dla Olivera Heldensa, Duncana Laurence (zwycięzcy Eurowizji 2019) oraz wielu propozycji eurowizyjnych (Czechy 2019, Hiszpania 2020, Austria 2021) […] sam Tribbs w tej chwili ma 1,2 miliona miesięcznych słuchaczy na Spotify, plasując się na drugim miejscu na liście polskich producentów EDM w Polsce.. Natomiast serwis kultura.onet.pl w artykule opublikowanym w dniu 21 maja 2021 pisze o muzyku: Mikołaj Trybulec jest jednym z najzdolniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Gatunki jego muzyki to pop, EDM, dance, electro pop, pop alternatywny, dream pop.
źródło: pl.wikipedia.org, polskaplyta-polskamuzyka.pl, kultura.onet.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl