Twocolors – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Twocolors to: “Cynical”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://umg.lnk.to/cynical

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka berlińskiego duetu producentów Twocolors oraz duńskiego duetu Safri Duo zatytułowana “Cynical” (z gościnnym udziałem brytyjskiego piosenkarza Chrisa de Sarandy). Singiel jest przeróbką przeboju duńskiej grupy Safri Duo zatytułowanego „Played-A-Live (The Bongo Song)”. Berlińczycy ściśle współpracowali nad kawałkiem z Duńczykami i wspólnie zachowali kultowe brzmienie bongo, które na początku lat ‘00 uczyniło „Played-A-Live” światową sensacją. Berliński duet do współpracy zaprosił nieznanego Chrisa de Sarandy. W nowej nutce mamy energetyczną melodię i urzekający wokal. Dnia 24.01.2024 w Polsce singlowi zostało nadane wyróżnienie platynowej płyty.

Chcieliśmy połączyć brzmienie końca lat 90. z naszym własnym brzmieniem, aby stworzyć coś ponadczasowego – mówią Berlińczycy o “Cynical”.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/music-video/cynical/1699406613. Materiał napisali: Chris de Sarandy, Emil Reinke, Michael Parsberg, Morten Friis, Pierre-Angelo Papaccio oraz Uffe Savery. Kompozycja została wyprodukowana przez twocolors.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 27 lipca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 12 640 976 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Twocolors pt. “Lovefool”, który na YouTube ma już 82 mln wyświetleń? Zobaczymy. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3. Nutka na liście “Airplay Top 100 utworów – zestawienie roczne (2020)” zajęła pozycję numer 20, a na liście “Airplay Top 100 utworów – zestawienie roczne (2021)” numer 58. Dnia 11.08.2021 singlowi zostało nadane wyróżnienie potrójnie platynowej płyty. W artykule opublikowanym w serwisie radiokaszebe.pl w dniu 5 lipca 2023 czytamy, że “Lovefool” zdobył ponad 3,8 mld streamów, osiągnął 4. miejsce w brytyjskim Shazam Discovery i 21. miejsce na światowej liście Shazam z ponad 4 milionami tagów.

Twocolors to znany na całym świecie duet producencki[źródło]netfan.pl 10.07.2022. Duży sukces przyszedł wraz z kawałkiem „Lovefool”, który stał się hitem na na całym świecie[źródło]rmfmaxx.pl.

Safri Duo to duński elektroniczny duet perkusyjny założony przez Uffe Savery (urodzonego 5 kwietnia 1966) i Mortena Friisa (urodzonego 21 sierpnia 1968).

Chris de Sarandy (ur. 1998 w Royal Borough of Kingston upon Thames w Londynie) to brytyjski piosenkarz i autor piosenek.

Tekst nagrania “Cynical”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, olis.pl, radiokaszebe.pl, djpromotion.com.pl, | bestsellery.zpav.pl, radiokaszebe.pl, rmfmaxx.pl, netfan.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Lovefool
2. Heavy Metal Love
3. Never Done This
4. Follow You
5. Bloodstream
6. Angst (RMX by twocolors)
7. Cynical

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Twocolors to niemiecki duet electro house z Berlina. Początkowo muzycy wydawali swoje utwory, zaliczane do gatunków house i dance-pop, w specjalnie założonej wytwórni.

9 października 2020 roku, nakładem wytwórni płytowej Virgin Records, ukazała się ich płyta EP-ka zatytułowana ‘Lovefool Collection’. Album jest utrzymany w gatunku Taneczna/elektroniczna i zawiera 5 piosenek. Song Credits: Producers: Lenno, Nicky Romero i twocolors.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej (de)

Obejrzyj i posłuchaj “twocolors – Q&A“, które opublikował serwis CGM.pl na swoim kanale na YouTube.

źródło: twocolors.de, YouTube, Google, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl