Vikkstar123 – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Vikkstar123 to: “Better Off (Alone, Pt. III)”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://lnk.to/BetterOffAlonePt3

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka angielskiego producenta Vikkstar123, norweskiego producenta Alana Walkera oraz holenderskiej formacji Dash Berlin zatytułowana “Better Off (Alone, Pt. III)”. Te utalentowane, kreatywne umysły tchnęły nowe życie w jeden z najbardziej kultowych dance’owych kawałków lat 90. “Better Off (Alone, Pt. III)” to trzecia część serii „Alone” Norwega.

Gatunek nowej piosenki to Eurodance[źródło]https://en.wikipedia.org/wiki/Better_Off_(Alone,_Pt._III). Materiał napisali: Alan Walker, Eelke Kalberg, Ida Botten, Marcus Arnbekk, Sebastian Molijn, Vikram Singh Barn, Big Fred, Slipmats oraz Gunnar Greve Pettersen. Kompozycja została wyprodukowana przez Alana Walkera, Dash Berlin, Vikkstar123, Sebastiana Molijna, Eelke Kalberga i kaspera.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 28 września 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 4 746 891 wyświetleń na Youtube.

Alan Olav Walker (ur. 24 sierpnia 1997 w Northampton) – norweski producent muzyczny i DJ. Początkowo występował pod pseudonimem DJ Walkzz, pod którym wydawał single w latach 2012–2013. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer „Faded”, który ma już 3,5 mld wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych Muzyka zamyka wydany 26 listopada 2021 roku krążek ‘World of Walker’. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć na wydarzeniu pn. EDC Orlando, które ma mieć miejsce w dniach 10-12 listopada 2023 w Orlando, FL, US.

Dash Berlin – holenderska grupa pochodząca z Hagi. Sławę przyniósł jej kawałek “Till The Sky Falls Down”. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer “You & I” – Medina (Dash Berlin Remix), który ma już 19 mln wyświetleń. W roku 2017 ukazał się ich album ‘We Are Part 2’. 25 listopada 2023 formacja ma wystąpić w Polsce, Gliwice, DLDK: Don’t Let Daddy Know Poland 2023.

Tekst nagrania “Better Off (Alone, Pt. III)”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: genius.com, wyspa.fm | YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Better Off (Alone, Pt. III) (oraz Alan Walker i Dash Berlin)

Biogram

Vikram Singh Barn (ur. 2 sierpnia 1995), bardziej znany jako Vikkstar123, to angielski YouTuber, DJ, producent i osobowość internetowa. Jest członkiem i współzałożycielem Sidemen, brytyjskiej grupy YouTube. Gatunki jego muzyki to Taneczna/elektroniczna i hip-hop/rap.

źródło: en.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl