ALBIK – Ona

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka formacji ALBIK zatytułowana “Ona”. Kawałek opowiada o pewnej dziewczynie, która na maksa korzysta z życia. Dla bohaterki nutki ważne są tylko dobra materialne i świetna zabawa. Numer stał się hitem TikToka.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Mateusz Dawidziuk. Na YT ukazały się także remixy kompozycji (PRZ3MO! remix ma nawet 1,8 mln wyświetleń).

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 października 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 822 410 wyświetleń na YT. Realizacja wideoklipu: Salem Design Studio. Lokalizacja: Fazenda Folwark 33.

“To niezwykle żywiołowa produkcja, która swoim tanecznym brzmieniem wprowadzi w pozytywny nastrój każdego słuchacza disco polo!” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od zespołu GRESO:

“Nuta na mega plus !!!! Rozpędzasz się w dobrym kierunku ! 😁🔥” – GRESO

Komentarz dodał też ALBIK:

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego teledysku, a jak się Wam numer podoba, to prośba o łapkę w górę, udostępnienie i zostawienie SUBA. Niech się Ona kręci 😉 🔥

Albik to wokalista disco polo, który na scenie zadebiutował zupełnie niedawno, ale już zdążył mocno namieszać w sercach fanów[źródło]disco-polo.info 27 Kwiecień 2022.
źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, YouTube, i inne
Artykuł zaczęto tworzyć w dniu 7.09.2022.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl