Gawryle – Harnaś Ice Tea

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka zespołu Gawryle zatytułowana “Harnaś Ice Tea”. Kawałek jest świetnie wykonany – prosty i przyjemny w odbiorze. Chwytliwy refren zapamięta każdy po odsłuchaniu połowy nutki. W materiale wystąpił Bodzio, który wcześniej tworzył kanał z Patecem z Ekipy.

W artykule opublikowanym w serwisie muzyczne.info w dniu 17/12/2021 czytamy o “Harnaś Ice Tea”:

Choć tego utworu nie usłyszysz w żadnej stacji radiowej, to tylko na samym tylko youtubie numer ma już ponad 7 milionów odtworzeń, a refren o metalowym kubeczku nuci już niemal cała Polska.

Warto wspomnieć, że Harnaś wprowadził do sieci sklepów Żabka piwo Harnaś LodoHerbata o smaku brzoskwiniowym. Jest to inspiracja kawałkiem “Harnaś Ice Tea” Gawryle.

Gatunek nowej piosenki to R&B/soul. Autorzy utworu: Bergen Denhartogh / Daniel Poznanski. Kompozycja została wyprodukowana przez Dutch Revz.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 14 października 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 33 360 533 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 20 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW.

Widać po ilości wyświetleń, że produkcja przebiła sukces hitu formacji pt. “Latorina”, który na YT ma 1,1 mln wyświetleń.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: vibez.pl, muzyczne.info, spottedlublin.pl, | YouTube, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl