Olivia Addams – Never Say Never

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rumuńskiej piosenkarki Olivii Addams zatytułowana “Never Say Never”. Singiel ten to na pozór lekka, przyjemna nutka, która po wsłuchaniu się w tekst nabiera zdecydowanie głębszego znaczenia.

“Już od pierwszych taktów „Never say never” zapada w ucho, nie bez powodu. Inspirowany jest bardzo przebojowymi wzorcami, ale na pewno nic nie kopiuje” – czytamy w serwisie djpromotion.com.pl.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 10, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Olivia Addams, Marius Dia, IRAIDA oraz Achi. Kompozycja została wyprodukowana przez DJ Alexa Parkera i Achi’ego.

Singiel “Never Say Never” to następca singla „Scrisori în minor”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 11 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 156 234 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu dwudziestoparoletniej Rumunki pt. “Stranger”, który na Youtube ma już 10 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Stranger” stał się hitem na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw i Polski. Zajął ponadto szczyt polskiej listy Shazam. Kawałek na polskiej liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycje numer 1, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 4.

Olivia Addams to młoda i bardzo obiecująca wokalistka oraz songwriterka z bogatym porfolio. Artystka posiada elektryzujący głos i niesamowity vibe. Branża muzyczna uznała ją za największe muzyczne odkrycie 2021 roku. Przypomnijmy, że w zeszłym roku wykonawczyni nagrała hit z polskim producentem Gromee’m zatytułowany “Broken”.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: wzielonej.pl, djpromotion.com.pl, eska.pl, bestsellery.zpav.pl, music.apple.com, | bestsellery.zpav.pl, eska.pl, dziendobry.tvn.pl, YouTube, Wikipedia, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl