Andre – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Andre to: “Weźmy ślub”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.link/AndreWezmySlub

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Andre zatytułowana “Weźmy ślub”. Kawałek posiada taneczną melodię, która łatwo wpada w ucho, a także doskonale skomponowane słowa, które idealnie oddają atmosferę weselnego świętowania.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/we%C5%BAmy-%C5%9Blub-single/1718274090. Autorami tekstu są: Jakub Urbański/Andrzej Marcysiak. Muzyka: Jakub Urbański/Andrzej Marcysiak.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 29 listopada 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 468 281 wyświetleń na YT. Wideoklip to dzieło ekipy PN MEDIA. W serwisie disco-polo.info czytamy, że Twórcy wizualizacji doskonale uchwycili klimat nutki i że obraz jest atrakcyjny wizualnie.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Ale Ale Aleksandra”, który na Youtube ma już 104 mln wyświetleń? Zobaczymy. Jak już jesteśmy przy tym numerze to warto dodać, że motywy różnych imion często pojawiają się w twórczości Andrzeja. Dodajmy również, że kawałek „Ale Ale Aleksandra” był bardzo chętnie grany w rozgłośniach radiowych, które mogą pozwolić sobie na muzykę taneczną. Jako ciekawostkę warto odnotować, że w sieci pojawiła się “Alexandra” w wersji hiszpańskiej zaśpiewana przez EL MEXXO i Ritmo 69.

Andre należy do czołówki polskiej sceny disco polo. Ich hitowe kawałki i energetyczne koncerty przyciągają tysiące fanów[źródło]disco-polo.info 12 Czerwiec 2023. Największą popularność zdobyli za sprawą przeboju „Ale Ale Aleksandra” z 2013 roku[źródło]rozrywka.radiozet.pl.

Tekst nagrania “Weźmy ślub”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, disco-polo.info, | disco-polo.info, rozrywka.radiozet.pl, Youtube, i inne?

Lista utworów

1. Ale Ale Aleksandra
2. Bo ja bo ja kocham Cię
3. Chodź tu kotku
4. Czy Kiedyś Cię Znajdę
5. Czy to nie sen?
6. Daj daj kochana
7. Daj, daj kochana
8. Disco polo gra
9. Całuj
10. Weźmy ślub
Pozostałe utwory są na tej stronie

Andre – formacja muzyczna wykonująca muzykę disco polo. W serwisie andremusic.studio02.com.pl czytamy: “ANDRE to pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się Andrzej Marcysiak, założyciel oraz lider zespołu. Artysta zadebiutował na scenie muzyki tanecznej w 2008 roku”.

źródło: disco-polo.info, andremusic.studio02.com.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl