Andre – W oczy patrzę

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Andre zatytułowana “W oczy patrzę”. Kawałek ma chwytliwy refren i niezwykle taneczne brzmienie.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Piotr Olszewski/Andrzej Marcysiak.

Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 22 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 275 213 wyświetleń na YT. Wideoklip to dzieło ekipy Wideomania Łukasz Kowalski. Teledysk jest nakręcony w wakacyjnym stylu – morze, plaża.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in od zespołu Magik Band.

“Dziękuję Przyjacielu za tą nutę 👑❤️
Rewelacyjna Aranżacja ✨️✨️Super wokale nic więcej nie piszę 👑👑 Król Disco ✨️✨️✨️”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Ale Ale Aleksandra”, który na Youtube ma już 99 mln wyświetleń? Zobaczymy. Jak już jesteśmy przy tym numerze to warto dodać, że motywy różnych imion często pojawiają się w twórczości Andrzeja. Dodajmy również, że kawałek „Ale Ale Aleksandra” był bardzo chętnie grany w rozgłośniach radiowych, które mogą pozwolić sobie na muzykę taneczną[źródło]disco-polo.info. Nutka stała się jednym z najgorętszych przebojów gatunku disco polo[źródło]ising.pl i była śpiewana przez wszystkich. Jako ciekawostkę warto odnotować, że w sieci pojawiła się “Alexandra” w wersji hiszpańskiej zaśpiewana przez EL MEXXO i Ritmo 69[źródło]disco-polo.info.

Andre to grupa, której pomysłodawcą i założycielem jest artysta o nazwisku Andrzej Marcysiak. Pierwszy kontakt ze sceną muzyczną wokalista miał w 2010 roku[źródło]discopolo24.pl i KM. Zespół ma na swoim koncie wiele udanych numerów, które każdy szanujący się fan dobrze zna[źródło]disco-polo.info 2020. Formacja tworzy muzykę, która łatwo wpada w ucho, jest melodyjna a przede wszystkim pod nóżkę[źródło]disco-polo.eu 3 sierpnia 2021.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/andrewoczypatrze

Tekst nagrania “W oczy patrzę”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, ising.pl, cozadzien.pl, discopolo24.pl, disco-polo.eu, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl