Elley Duhé – Pieces

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Elley Duhé zatytułowana “Pieces”. Singiel ma tajemniczy charakter, ale w miarę rozwoju kompozycji otrzymujemy mocny, taneczny refren z chwytliwą melodią.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Trey Campbell, Elley Duhé oraz Andrew Wells. Kompozycja została wyprodukowana przez Andrew Wellsa.

Singiel “Pieces” to następca singla “Traitor”.

Audio do nowego utworu na YouTube ukazało się 24 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 889 803 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniej Amerykanki pt. “Happy Now” (nagranego z Zeddem), który na YouTube ma już 101 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Happy Now” znalazł się w TOP20 na 10 listach przebojów. Nutka na liście UK Singles (OCC) zajęła pozycję numer 45, na liście US Billboard Hot 100 numer 90, na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 8, a na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 30. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty[źródło]Google, YouTube, Wikipedia.

W artykule opublikowanym w serwisie wyspa.fm w dniu 23 lipca 2022 czytamy: Zdobywając miliardy streamów, Elley Duhé ma na koncie współprace z Gryffin, Zeddem i Kyd The Band, zdobywając po drodze trzy platyny dla singli ‘Happy Now’, ‘Tie Me Down’ i ‘Middle Of the Night’. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie netfan.pl w dniu 9.11.2021 czytamy: W 2019 roku Elley znalazła się wśród artystów wyróżnionych przez Vevo DSCVR Artist to Watch, w ramach czego dała oszałamiające występy z „SAVIOR” i „COUNTERFEIT” z EP-ki „DRAGON MENTALITY”. Została również wybrana jako FUSE First. Artystka na razie nie wydała żadnego albumu studyjnego. Warto wspomnieć, że w polskich radiach jest popularny kawałek MEDUZY i Jamesa Cartera zatytułowany “Bad Memories”, w którym gościnnie wystąpiła Elley Duhé.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.
źródło: meteor.amu.edu.pl, | wyspa.fm, netfan.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?