BYOR – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki BYORA to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka producenta z Rosji BYORA oraz kazachskiego producenta muzycznego Imanbeka zatytułowana “Belly Dancer”. Nutka ta, to odświeżona wersja kawałka Akona zatytułowanego “Belly Dancer (Bananza)”. Oryginał to czwarty singiel z debiutanckiej płyty studyjnej Akona zatytułowanej ‘Trouble’ (2004). Nutka osiagnęła 30. miejsce na liście Billboard Hot 100 oraz 5. miejsce na brytyjskiej liście przebojów singli TOP40. Oryginału możecie posłuchać i obejrzeć na tej stronie.

Akon, właściwie Aliaume Damala Badara Akon Thiam (ur. 30 kwietnia 1973 w Saint Louis) – amerykański raper i piosenkarz R&B. Jego najbardziej znane kawałki to Lonely, Smack That, I Wanna Love You czy Right Now (Na Na Na).

Gatunek nowej piosenki to House[źródło]discogs.com. Autorzy utworu: Aliaune Thiam / Lynval Golding / Neville Staples / Terry Hall. Kompozycja została wyprodukowana przez Imanbeka i BYORA.

“Producenci znakomicie wycisnęli z wersji Akona to co najlepsze. Przetworzony wokal, ale przede wszystkim mistrzostwie żonglowanie brzmieniami house, zwłaszcza basem” – czytamy o “Belly Dancer” Imanbeka i BYORA w serwisie djpromotion.com.pl.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 19, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1[źródło]http://bestsellery.zpav.pl.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 14 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 670 486 wyświetleń na YT.

Imanbek zyskał światową popularność dzięki swojej wersji kawałka SAINt JHNa „Roses”[źródło]newsroom.sonymusic.pl 9 kwietnia 2021. W 2021 artysta zdobył prestiżową nagrodę „Grammy”[źródło]Wikipedia.

źródło: djpromotion.com.pl, | newsroom.sonymusic.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Feeling Right
2. Faces
3. Downtown (oraz VINNE)
4. Twenty Twenty (oraz Going Deeper)
5. Leave Me Again

BYOR, właśc. Timur Shafiev – producent i DJ z Rosji.
źródło: djpromotion.com.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl