Avi – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Avi’ego to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka rapera Avi’ego zatytułowana “Warsaw Vice” (z gościnnym udziałem polskiego rapera Kaz Bałagane).

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autor tekstu jest Avi. Kompozycja została wyprodukowana przez @atutowego.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 6 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 010 022 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowali Maciej Pieczykolan i Borys Bernacki, którzy odpowiadali także za zdjęcia.

W opisie pod wideo czytamy:

“Avi wraca z pierwszym autorskim numerem od czasu sukcesu “Akademii Sztuk Pięknych”. W singlu, oddającego naturę nocnego życia Warszawy, połączył siły z Kazem Bałagane na bicie @atutowego.”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Avi’ego pt. “AMG” (nagranego wraz z Louisem Villainem), który na Youtube ma już 20 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Avi wraz z Louisem Villainem w 2021 wydał swoje ostatnie długogrające wydawnictwo zatytułowane Akademia Sztuk Pięknych.

“Avi i Louis Villain – duet, który błyskawicznie zwrócił na siebie oczy całej sceny i zjednał sobie jej szacunek, wraca z trzecią i ostatnią częścią sycylijskiego tryptyku.
Zbiór dzieł sycylijskich i Spis pieśni sycylijskich wysoko powiesiły poprzeczkę, a przecież… koniec wieńczy dzieło. Akademia Sztuk Pięknych to zwieńczenie długiej drogi, która choć nieodległa w czasie, obfitowała w ogrom zwrotów akcji. Dwójka raperów, która nie tak dawno debiutowała stawiając na oryginalność, finalnie zdefiniowała dziś swój styl i zaprezentowała go w pełnej krasie – czytamy w opisie materiału.”

Kaz Bałagane, właśc. Jacek Świtalski (ur. 26 kwietnia 1988 w Warszawie) – polski raper, autor tekstów i producent muzyczny. Bałagane pierwsze kroki w świecie muzyki stawiał jako producent. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “All Day Everyday (Łee)”, który ma już 8,6 mln wyświetleń. 27 sierpnia 2021 roku ukazał się jego album zatytułowany ‘Cock.0z Mixtape’.

źródło: Wikipedia, | rytmy.pl, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. #Hot16challenge2
2. Cesarz (prod. Louis Villain)
3. Ostatnia Prosta
4. Poeta Wyklęty (Ft. Filipek)
5. Walkiria
6. Veni (oraz Louis Villain)
7. LeLeLe (oraz Książę Kapota)
8. Warsaw Vice (x Kaz Bałagane)

Avi szybko dał po sobie poznać, że nie ma w nim nic przeciętnego czy typowego. Brawurowy wjazd w takich kawałkach jak “Moya” czy “Inny Niż Oni” szybko zwrócił na niego uwagę. Gatunek jego muzyki to hip-hop.
źródło: genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl