BAGNO – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki BAGNO to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

W sieci ukazała się nowa piosenka grupy BAGNO zatytułowana “Parkiet”. Kawałek jest bardzo taneczny i w wakacyjnym klimacie. Numer w aplikacjach takich jak TikTok stał się przebojem.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Damian Gwiazdowski oraz Kamil Kossakowski. Aranżacja – Wojtek Sarwa (Levelon). Na YT ukazały się także remixy kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 11 sierpnia 2022. W chwili pisania tego artykułu klip ma 559 452 wyświetleń na YT. Wideoklip zrealizowano w słonecznej Chorwacji. W klipie zobaczymy Kamila oraz Damiana, którzy doskonale się bawią w rytm nowego hitu.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz dodał też KOSSAKOWSKI na kanale którego ukazał się wideoklip:

“Lecimy tu ❤️”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Many”, który na YouTube ma już 4,3 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Dwoje uzdolnionych Artystów disco polo w niecodzienny sposób pokazuje, jak bawi się muzyką[źródło]disco-polo.info 31 Grudzień 2020.

“Bagno to nic innego jak zespół tworzący muzyke rozrywkową w celach humorystycznych projekt nie ma na celu nikogo urazić gatunek muzyczny nieznany LECIMYYY TUUU” – czytamy na YT pod teledyskiem do nowej nutki.

źródło: disco-polo.eu, disco-polo.info, | disco-polo.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. BO TY
2. MAMITA
3. DLA BEKI
4. TA NOC
5. MANY
6. Parkiet

Grupa Bagno powstała stosunkowo niedawno. Tworzą ją dwaj artyści disco polo – Kamil Kossakowski (wokalista formacji Discoboys) oraz Damian Gwiazdowski (lider i wokalista zespołu Spontan). Panowie postanowili połączyć siły i stworzyli zespół, który potraktować należy z lekkim przymrużeniem oka.
źródło: disco-polo.info

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl