Bayera – Droga

Tytuł nowej piosenki Bayera to: “Droga”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Bayera zatytułowana “Droga”.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są: Róża Winiecka, Michał Winiecki oraz Radosław Kudelski. Muzyka: Michał Winiecki i Radosław Kudelski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 1 grudnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 867 212 wyświetleń na Youtube. Wideo to dzieło Pawła Pilipienko (Faster Media). Wideoklip był realizowany w Warszawie. W teledysku widać miłość dwojga ludzi. Główną rolę odegrał Radek z modelką Dominiką Alencewicz u swojego boku.

“Mamy to! 🔥 Wczoraj o północy zakończyliśmy zdjęcia do najnowszego teledysku. 👌
Za dwa tygodnie PREMIERA! Zapiszcie datę 👉 01.12.2022 ! Nie możemy się doczekać a Wy ? 😎” – zapowiadała Bayera w mediach społecznościowych.

Czy nowa produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Obrączki szczerozłote”, który na Youtube ma już 43 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał „Obrączki szczerozłote” to przepiękne nawiązanie do starego disco polo w nowym wydaniu. Kawałek jest zaliczany do największych hitów disco polo[źródło]YouTube, disco-polo.info i ?.

Formacja Bayera to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo młodego pokolenia[źródło]voxfm.pl 2023-03-01. Ostatni okres to niewątpliwie bardzo dobry czas dla grupy – ich produkcje mają wiele wyświetleń. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 29-07-2023 w miejscowości Opole.

Tekst nagrania “Droga”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, voxfm.pl, koncertomania.pl, YouTube, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl