Bayera – Lecimy

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Bayera zatytułowana “Lecimy”. Kawałek posiada wpadający tekst w ucho oraz muzykę, która zostaje w głowie. Rytmiczny numer momentalnie przypadł do gustu słuchaczom.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Michał Winiecki oraz Radosław Kudelski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 30 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 429 284 wyświetleń na Youtube i jest na pozycji NR 92 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW (po 4 dniach od publikacji w sieci znalazł się na 10 miejscu na Karcie na czasie). Wideoklip to dzieło ekipy Allinteractive Films. Teledysk został zrealizowany na słonecznej Majorce, która jeszcze bardziej dodała wakacyjnego klimatu nowego hitowi formacji Bayera.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarze dodali też Bayera oraz Michał Winiecki:

“Wow! Mamy milion! ❤️😎 dziękujemy 💪” – Bayera.

“Dużo pracy ten numer i teledysk kosztował… Niech idzie w miliony 🥂😎” – Michał Winiecki.

Czy nowa produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Obrączki szczerozłote”, który na Youtube ma już 42 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał „Obrączki szczerozłote” to przepiękne nawiązanie do starego disco polo w nowym wydaniu. Kawałek jest zaliczany do największych hitów disco polo[źródło]YouTube, disco-polo.info i ?.

Bayera to jedna z najpopularniejszych formacji w świecie disco polo[źródło]voxfm.pl 2020. Ostatni okres to niewątpliwie bardzo dobry czas dla grupy – ich produkcje mają wiele wyświetleń.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, voxfm.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl