Bayera – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Bayera to: “Ma królewno BACHATA!”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Bayera zatytułowana “Ma królewno BACHATA!”. Kawałek jest nową wersją numeru „Ma królewno” zespołu Bayera. Grupa postawiła na połączenie disco polo z bachatą, tworząc coś nowego i oryginalnego. Nutka zapewnia niezapomniane wrażenia muzyczne i taneczne.

“Romantyczna melodia, pełna emocji i sentymentu, doskonale współgra z energetycznym rytmem bachaty” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Nowość to pierwsza polska kompozycja w stylu Bachaty.

W anglojęczynej Wikipedii czytamy (translator), że Bachata to styl tańca towarzyskiego wywodzący się z Dominikany, który obecnie jest tańczony na całym świecie i że jest to związane z muzyką bachata.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są: Michał Winiecki oraz Radosław Kudelski. Muzyka: Michał Winiecki i Radosław Kudelski.

Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 12 lipca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 124 575 wyświetleń na Youtube. Wideoklip to dzieło Faster Media. W teledysku wystapili tancerze: Anna Grądzka i Kamil Lewicki. W wideoklipie oprócz tańczących tancerzy widzimy śpiewającego wokalistę zespołu Bayera.

Czy nowa produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Obrączki szczerozłote”, który na Youtube ma już 43 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał „Obrączki szczerozłote” to przepiękne nawiązanie do starego disco polo w nowym wydaniu. Kawałek jest zaliczany do największych hitów disco polo[źródło]YouTube, disco-polo.info i ?.

Formacja Bayera to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo młodego pokolenia[źródło]voxfm.pl 2023-03-01. Ostatni okres to niewątpliwie bardzo dobry czas dla grupy – ich produkcje mają wiele wyświetleń. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 15-08-2023 w miejscowości Mościbrody.

Tekst nagrania “Ma królewno BACHATA!”

Nie znaleźlismy w necie tekstu tego kawałka.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, voxfm.pl, koncertomania.pl, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Buzi buzi daj
2. Całuj mnie
3. Daj mi daj
4. Gorąca nasza noc
5. Kocham Cię, Pragnę Cię
6. Mogę mieć wszystko
7. Moja dziewczyna
8. Myślę o Tobie
9. Ma Królewno
10. Droga
11. Zabawmy się
12. Bujaj
13. Ma królewno BACHATA!
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Bayera to polska formacja muzyczna wykonująca muzykę disco polo, dance. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 21 kwietnia 2023 czytamy, że wokalistą i liderem grupy jest Radosław Kudelski. Czytaj więcej na tej stronie

źródło: pl.wikipedia.org, disco-polo.info, tekstowo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl