Boys, NEWS – Wszystko co mam

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskich zespołów Boys oraz NEWS zatytułowana “Wszystko co mam”. Romantyczny kawałek to połączenie tradycji i nowoczesności.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Boys oraz News. Warstwę muzyczną przygotował Marek z formacji News.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 3 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 782 456 wyświetleń na YouTube. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 9 Luty 2023 czytamy o materiale “Wszystko co mam”: “Znani artyści znaleźli się w TOP 30 najpopularniejszych teledysków w serwisie YouTube.” oraz “teledysk do utworu «Wszystko co mam» znalazł się na 26 miejscu na karcie «Na czasie w kategorii Muzyka» na polskim YouTube”.

“Teledysk oddaje niezwykły klimat piosenki. W klipie oprócz Marcina oraz Marka zobaczymy również przepiękną kobietę, która jest główną bohaterką teledysku” – czytamy o produkcji “Wszystko co mam” w serwisie disco-polo.info.

Boys to jedna z najpopularniejszych i najstarszych formacji disco polo[źródło]voxfm.pl 2021-07-30. Hity grupy takie jak Szalona, Wolność czy Dziewczyna z marzeń przeszły do klasyki disco polo. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer “Najpiękniejsza Dziewczyno”, który ma już 70 mln wyświetleń. Dodajmy, że singiel „Najpiękniejsza Dziewczyno” otrzymał certyfikat Diamentowej płyty.

W 2022 roku ukazał się krążek zespołu zatytułowany ’18-22′. Płyta jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 19 kompozycji.

“Wydawnictwo to nie lada gratka dla wszystkich fanów twórczości zespoły Boys (Marcina Millera i spółki)” – czytamy o ’18-22′ w serwisie empik.com.

[album – źródło]Wikipedia, discogs.com, empik.com

Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 15-04-2023 w miejscowości Będzin, a kolejny 23-06-2023 w miejscowości Kielce.

NEWS to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo, którego początki sięgają roku 1999. Jego założycielem jest Marek Lemieszek.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/wszystkocomam

Tekst nagrania “Wszystko co mam”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | voxfm.pl, se.pl, discogs.com, empik.com, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl