FAST BOY – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Fast Boy to: “Forget You”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://umg.lnk.to/ForgetYou

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka berlińskiego duetu producentów FAST BOY oraz chorwacko-niemieckiego producenta Topica zatytułowana “Forget You”.

“Wpadający w ucho kawałek natychmiast wyciągnie nas na parkiet” – czytamy o “Forget You” w serwisie radiotop.pl.

“W «Forget you» mamy podobną stylistykę (do nutki «Bad Memories» nagranej z MEDUZA – przyp. red.), która jednym się podoba, inni nie” – czytamy w serwisie djpromotion.com.pl.

Gatunki nowej piosenki to House i Dance-pop[źródło]https://www.discogs.com/release/26301794-Fast-Boy-2-X-Topic-Forget-You. Materiał napisali: Truva, Felix Hain, Lucas Hain, Timothy Auld oraz Topic. Kompozycja została wyprodukowana przez FAST BOY, Topic i Truva.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 9.[źródło]olis.pl

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 23 luty 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 717 265 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Niklas Coskan. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Adam Graf.

Widać po ilości wyświetleń na YouTube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem artystów po numerze “Left & Right” (oraz Öwnboss), który na YT ma 1 mln wyświetleń.

Duet producentów Fast Boy ma za sobą udany rok. Zgromadził ponad 125 milionów odtworzeń, a ich przebój „Bad Memories” doczekał się remiksu samego Davida Guetty[źródło]radiotop.pl 17 lutego 2023. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka artystów MEDUZA i Jamesa Cartera zatytułowana “Bad Memories”, w której gościnnie wystąpił FAST BOY. Tego kawałka możecie posłuchać na tej stronie.[źródło]olis.pl

Tobias Topic znany również jako Topic to chorwacko-niemiecki DJ, producent i muzyk. Jego nutka “Home” została certyfikowana platyną w Australii i Niemczech. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Breaking Me” (ft. A7S), który ma już 227 mln wyświetleń. 31 lipca 2015 roku ukazał się jego studyjny album zatytułowany ‘Miles’. Najbliższy jego koncert ma się odbyć na wydarzeniu pn. S20 Songkran, które ma mieć miejsce w dniach 13-15 kwietnia 2023 w Bangkok, Thailand, a kolejny 16 kwietnia 2023 w Taipei, Taiwan, Ultra Taiwan.

Tekst nagrania “Forget You”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: discogs.com, genius.com, radiotop.pl, djpromotion.com.pl, | radiotop.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. One Day (oraz Martin Jensen)
2. Forget You (oraz Topic)
3. Left & Right (oraz Öwnboss)

Biogram

Co wiemy o Fast Boy? Fast Boy został założony w lutym 2021 roku przez dwóch braci Lucasa i Felixa Hainów w Berlinie. W artykule opublikowanym w serwisie djpromotion.com.pl w dniu 2023-02-17 czytamy: Berliński duet braci FAST BOY , których na pewno zaliczamy do producentów najmłodszej generacji, ma na koncie bogate portfolio. Był już Ofenbach, FAULHABER, Alle Farben, a ostatnio nawet Ownboss. Natomiast w serwisie radiokaszebe.pl czytamy, że Fast Boy to Producenci, autorzy tekstów, wokaliści, instrumentaliści, DJ-e. Gatunek ich muzyki to dance. Czytaj więcej na tej stronie (de)
źródło: djpromotion.com.pl, radiokaszebe.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl