CYRIL – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki CYRILA to: “Stumblin’ In”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://spinninrecords.lnk.to/stumblininYT

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka australijskiego producenta CYRILA zatytułowana “Stumblin’ In”. Artysta przetworzył przebój z 1978 r. o tym samym tytule, którego wykonawcami są gwiazda glam rocka – Suzie Quatro i wokalista zespołu rockowego Smokie – Chris Norman. Pierwotnie “Stumblin’ In” został wydany jako samodzielny singiel, później został dodany do niektórych wydań albumu Suzie ‘If You Knew Suzi…’. Był to pierwszy singiel Chrisa jako artysty solowego. Kawałek był hitem po obu stronach Atlantyku, choć nie zajmował czołowych miejsc na listach przebojów (4 miejsce na US Billboard Hot 100). W Polsce był na liście przebojów “Rozgłośni harcerskiej”.

Kilka słów o samych wykonawcach oryginalnego wykonania nutki:

Christopher Ward „Chris” Norman (ur. 25 października 1950 w Redcar, Yorkshire), to brytyjski muzyk. W 1986 ostatecznie odszedł ze wspomnianej wcześniej grupy Smokie.
Suzi Quatro, właśc. Susan Kay Quatrocchio (ur. 3 czerwca 1950 w Detroit, Michigan w Stanach Zjednoczonych) – amerykańska wokaliska, basistka, kompozytorka, autorka tekstów i aktorka, popularna zwłaszcza na początku lat 70.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/stumblin-in/1716033381?i=1716033386. Kompozycja została wyprodukowana przez CYRILA.

CYRIL ze swoją nutką zdobył ogromną popularność na TikToku.

“Oto wraca ładna melodia i o to chodzi. Nie ma co zatem narzekać na niuanse brzmieniowe” – czytamy w serwisie djpromotion.com.pl o wersji CYRILA.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 48.[źródło]olis.pl

Oficjalne Audio do nowego utworu na YouTube ukazało się 14 listopada 2023 r. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 587 008 wyświetleń na YT.

Tekst nagrania “Stumblin’ In”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, netfan.pl, djpromotion.com.pl, olis.pl, | YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Stumblin’ In

Biogram

Pochodzący z Darwin w Australii, CYRIL, to australijski DJ i producent. Na poważnie zaczął wydawać muzykę w 2021 roku.

źródło: netfan.pl, djpromotion.com.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl