Tomasz Niecik – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Tomasza Niecika to: “Ona roztańczona”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Tomasza Niecika zatytułowana “Ona roztańczona” (z gościnnym udziałem Zwariowany Braderek).

“iście taneczna, energiczna, dynamiczna kompozycja z ciekawym brzmieniem i charyzmatycznym wokalem obu artystów, utrzymana w stylu disco-rap” – czytamy o “Ona roztańczona” w serwisie disco-polo.info.

“tekst opowiada o pięknej i roztańczonej dziewczynie, która skradła serce wokalisty” – czytamy o “Ona roztańczona” w serwisie disco-polo.eu.

Autorem tekstu jest Tomasz Niecikowski. Muzyka Tomasz Niecikowski (Niecik), DB SOUND Dariusz Boćwiński.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 15 grudnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 828 296 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Tomasz Niecikowski. Realizacją teledysku zajęła się ekipa DK Studio – David Krot.

“klip robi wielkie wrażenie” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Tekst nagrania “Ona roztańczona”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

Tomasz Niecik przez wiele osób był przez pewien czas nazywany królem disco polo[źródło]disco-polo.info 4 Sierpień 2022. Przypomnijmy, że 11 sierpnia 2017 nakładem wytwórni płytowej Poparazzi ukazała się jego płyta “Mega Gość”. Album jest utrzymany w gatunkach Disco Polo i Euro-Disco i zawiera 13 piosenek.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, discogs.com, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Gienia
2. Anioła uśmiech
3. Babcia i dziadek
4. Całuj całuj
5. Całuj mnie
6. Chodź Beata
7. Co mam ci dać
8. Co Ty na to
9. Ona roztańczona (ft Zwariowany Braderek)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Tomasz Niecik (właśc. Tomasz Niecikowski, ur. 1982) – polski muzyk związany z gatunkami disco polo i dance. W latach 2000-2004 należał do sekcji tanecznej w zespole muzycznym Weekend.

Jego debiutancka płyta zatytułowana “Kawalerskie życie”, ukazała się w 2009 roku nakładem wytwórni płytowej Best Music i jest utrzymana w gatunku Disco Polo. Album zawiera 23 piosenki.

Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, tekstowo.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl