Bayer Full – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Bayer Full to: “Siedem czerwonych róż”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka zespołu Bayer Full zatytułowana “Siedem czerwonych róż”. Kawałek utrzymany jest w charakterystycznym stylu, znanym fanom Bayer Full od lat. Kompozycja nawiązuje do tematów miłosnych.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autor tekstu: Sławomir Świerzyński. Kompozytor: Sławomir Świerzyński.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 8 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 70 198 wyświetleń na YT. Letni wideoklip doskonale oddaje atmosferę nutki, tworząc spójną całość, która może być przyjemna dla oka.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Szalona blondynka” (oraz Boys), który na YouTube ma już 26 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że dnia 14.07.2021 singlowi “Szalona blondynka” został nadany certyfikat platynowej płyty. Kawałek stał się prawdziwym fenomenem wśród fanów disco polo.

Formacja Bayer Full od lat jest uważana za ikonę polskiej muzyki disco polo. Ich hity, takie jak “Majteczki w kropeczki”, “Wszyscy Polacy” czy “Serduszka dwa”, są dobrze znane większości melomanów disco polo[źródło]disco-polo.info 7 Czerwiec 2023.

Tekst nagrania “Siedem czerwonych róż”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, tekstowo.pl, | bestsellery.zpav.pl, disco-polo.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Ach ten rock and roll

2. Ach ty Cyganko
3. Ali Bej
4. Anna Maria
5. Asiu, Asiu
6. Autobus
7. Autostopowiczka
8. Bal na Gnojnej
9. Ballada o Płocku
10. Barka
11. Cygańska dziewczyna
12. Siedem czerwonych róż
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Bayer Full – najstarsza i jedna z najpopularniejszych grup nurtu polskiej muzyki tanecznej (disco polo). Formacja istnieje od 19 listopada 1984. Wikipedia podaje, że liderem i wokalistą grupy jest Sławomir Świerzyński (dostęp 11.06.2023).

Wiosną 1992 roku ukazała się ich płyta zatytułowana ‘Blondyneczka’. Album jest utrzymany w gatunku Disco Polo i zawiera 11 piosenek.
Album dostępny jest na YouTube Music.
Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, discogs.com, tekstowo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl