EXTAZY – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki EXTAZY to: “GOLAS”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/extazy-golas

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu EXTAZY zatytułowana “GOLAS”.

“Jest to energetyczny i chwytliwy kawałek disco polo, który z pewnością spodoba się fanom tego gatunku muzycznego” – czytamy w serwisie disco-polo.eu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Extazy. Na YouTube ukazał się też remix kompozycji.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 1 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 080 883 wyświetleń na Youtube (w artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 6 Czerwiec 2023 czytamy, że klip osiągnął milion wyświetleń na YouTube i że kawałek zajął bardzo wysokie miejsce na karcie czasu na YouTube) i jest na pozycji numer 94 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Produkcją klipu wideo zajęło się Collabo Pictures. W teledysku pojawią się znane postacie z internetu, takie jak Nikita Magical (Nikola pokazuje w klipie swój urok i umiejętności taneczne – czytamy w serwisie disco-polo.eu), Roxaok, Emilka Klicka, “Babka” i “Sucharek”, Alan Kwieciński, Kokardeczka oraz Król Ali Baba. “Ta wyjątkowa obsada gwarantuje połączenie talentu i energiczną atmosferę, które przyciągną uwagę fanów i widzów” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Noc taka czarna”, który na YouTube ma już 46 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Noc taka czarna” był notowany na 20 miejscu na liście ZPAV, TOP Dyskoteki. Kawałek pokrył się poczwórną platyną.

Extazy to jedna z topowych formacji disco polo[źródło]disco-polo.eu 1 czerwca 2023. Nutki takie jak: “Noc taka czarna”, “Chciałem być”, czy “Buzi to za mało” osiągnęły zawrotne sumy wyświetleń na YT.

Najbliższy koncert formacji ma się odbyć na wydarzeniu pn. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej – Augustów 2023, które ma mieć miejsce w dniach 18-19 sierpnia 2023 w miejscowości Augustów, Teren Zielony przy Amfiteatrze w Augustowie, a kolejny na wydarzeniu pn. XXIV Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie, które ma mieć miejsce w dniu 31 sierpnia 2023 w miejscowości Iłów, Boisko Szkolne w Iłowie.

Tekst nagrania “GOLAS”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, teksciory.interia.pl, disco-polo.eu, | disco-polo.eu, disco-polo.info, YouTube, Wikipedia, ebilet.pl, i inne

Lista utworów

1. Będę bawił się
2. Blondi, blondi
3. Buzi to za mało
4. Chciała
5. Chodź do mnie bliżej mała
6. Dziewczyna idealna
7. Extazy szał
8. Jedziesz (Kakao 2)
9. Kocham oczy twe
10. Zauroczenie
11. Patrzę sercem
12. Piąta nad ranem
13. Baby
14. GOLAS
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

EXTAZY – polska grupa, która powstała w 2009 r. Na Wikipedii czytamy, że liderem i wokalistą formacji od początku istnienia jest Kamil Chludziński (niegdyś członek zespołu STARS, z którego odszedł w 2007 roku – przyp. red.) (dostęp 07.2023). Gatunek ich muzyki to disco polo i dance.

Extazy to słowo zapożyczone z języka angielskiego, które może być tłumaczone na wiele sposobów. My interpretujemy to jako euforia, radość, szaleństwo i dobra zabawa – grupa Extazy o swojej nazwie.

Ich debiutancka płyta zatytułowana “Powiedz powiedz co cię kręci” ukazała się 11 kwietnia 2011 roku nakładem wytwórni płytowej Poparazzi i jest utrzymana w gatunku disco polo. Album zawiera 14 piosenek.

Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, disco-polo.info, discogs.com, facebook.com?