Vivat – Obiecuję, że będę

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Vivat zatytułowana “Obiecuję, że będę”. Kawałek chwyci za serce niejednego twardziela.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/obiecuje-ze-b%C4%99d%C4%99-single/1507319306. Autorem tekstu jest Vivat.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 7 kwietnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 302 317 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Oddam Ci wszystko”, który na Youtube ma już 42 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek był bez wątpienia przebojem lata 2020. Nutka pojawiała się na każdej imprezie z muzyką disco polo. Również w aplikacji TikTok była wielkim przebojem.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://id.ffm.to/vivatobiecujezebede

Tekst nagrania “Obiecuję, że będę”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

Zespół Vivat wyróżnia się niekwestionowanym stylem od pozostałych wykonawców z branży. Formacja mimo tylu możliwości, jakie są dostępne na wyciągnięcie ręki, nie zatraciła swojej indywidualności. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy zamyka wydany w 2016 roku krążek “One”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Green Star. Album jest utrzymany w gatunku disco polo. Płyta zawiera 21 numerów. Jest to ich 5 krążek.

źródło: disco-polo.info?, music.apple.com, | mediadisco.pl, disco-polo.info, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl