Julia Żugaj – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Julii Żugaj to: “Południowy Biegun”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/juliazugajpoludniowybiegun

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki “Julii Żugaj” zatytułowana “Południowy Biegun”. Singiel promuje krążek Artystki zatytułowany ‘Świąteczne Harmonie’, który ukazał się 1 grudnia 2023 r. nakładem wytwórń płytowych Melody Media, e-Muzyka. Płyta jest utrzymana w gatunku pop i zawiera 8 numerów. SONG CREDITS: Producers: Bartek Marszałek, Emilian Waluchowski, Lukasz Ewiak i Piotr Zborowski. ‘Świąteczne Harmonie’ to druga płyta EP-ka wykonawczyni.

Album „Świąteczne Harmonie” przeniesie Was w bajkowy świat Świąt Bożego Narodzenia. Gdy zamkniecie oczy i zanurzycie się w muzyce, poczujecie słodki zapach przyprawy piernikowej oraz goździków – czytamy w serwisie empik.com.

[album – źródło]music.apple.com, genius.com, Google, empik.com, dzienniklodzki.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/po%C5%82udniowy-biegun-single/1717170808. Autorami tekstu są: Carla Fernandes, Marissa, Julia Żugaj, Patryk Kumór. Muz.: Piotr Zborowski, Damian Skoczyk, Carla Fernandes, Marissa, Dominic Buczkowski-Wojtaszek.

“Południowy biegun” to urocza nutka o miłości idealna na świąteczny czas – czytamy w serwisie vibez.pl.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 24 listopada 2023 r. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 1 358 246 wyświetleń na YT. Scenariusz: Krzysiek Dziuba, Paweł Biegun. Reżyseria: Paweł Biegun. Zdjęcia: Krzysiek Dziuba. Klip był nagrywany w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Julia zaprezentowała choreografię, którą przed premierą tańczyła na TikToku.

Julia Żugaj to wschodząca gwiazda muzyki, której największą popularność przyniosła działalność internetowa oraz udział w projekcie “Team X”[źródło]eska.pl 2023-06-20.

Najbliższy jej koncert ma się odbyć 17-12-2023 w miejscowości Poznań, a kolejny 18-12-2023 w miejscowości Bydgoszcz.

Tekst nagrania “Południowy Biegun”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, vibez.pl, genius.com, empik.com, dzienniklodzki.pl, | eska.pl, Google, Youtube, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Cześć, jak się masz? (feat. Sheo)
2. Gdy nadchodzą święta
3. Letni Sen
4. Los
5. Południowy Biegun

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Julia Zuzanna Żugaj (ur. 2 lipca 2000) – polska influencerka i piosenkarka. W 2018 rozpoczęła aktywność w mediach społecznościowych, tworząc treści na aplikację Musical.ly, która później zmieniła nazwę na TikTok. Gatunek jej muzyki to pop. Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, tekstowo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl