Brave – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Brave to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiego producenta Brave oraz jego brata Beathunter zatytułowana “Like A Ghost”. Kto śpiewa w tym singlu? To Brandon Chase, którego prawdopodobnie znacie z przeboju Wonderland. Za odkryciem talentu tego młodego wokalisty stoi C-BooL. House’owe, letnie brzmienie nutki zachęca do tańca. Kawałek ten jest stworzony wg recepty połączenia mocno emocjonalnego wokalu z lekkim, ale zawierającym w sobie taneczną energię, aranżu.

Gatunek nowej piosenki to Dance. Autorami tekstu są Brandon Chase oraz Wojciech Gryglewicz, natomiast kompozytorami są Wojciech Gryglewicz i Juliusz Gryglewicz.

Oficjalne Audio do nowego utworu na Youtube ukazało się 20 maja 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 5649 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu DJ-a pt. “Flames Of Love”, który na Youtube ma już 15 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Flames Of Love” mocno wpadł w ucho zarówno słuchaczom, jak i redaktorom muzycznym największych i nie tylko polskich rozgłośni. Nutka spodobała się także bywalcom dyskotek w całej Polsce. Kawałek znalazł się na trzecim miejscu na Airplay Chart Nowości (ZPAV). W ciągu 24 godzin kompozycja dotarła do Top 20 Digital DJ[źródło]ftb.pl, radiogorzow.pl, djpromotion.com.pl.

Brave popularność zdobył dzięki tanecznym coverom. To „I Just Called To Say I Love You” i „Flames Of Love”[źródło]djpromotion.com.pl 20 maja 2022.

Brat Brave, Julek od jakiegoś czasu – jako Beathunter – próbuje swoich sił w stworzonym przez siebie domowym studio.

źródło: eska.pl, djpromotion.com.pl, | ftb.pl, radiogorzow.pl, djpromotion.com.pl, i inne?

Lista utworów

1. Before Nightfall
2. Bleed into Me
3. Candle in the Dark
4. Driven
5. Escape
6. Falling into Bliss
7. Forgiveness
8. Here
9. Hero
10. Hold On
11. I Just Called To Say I Love You
12. Flames Of Love
13. I Wanna Be Here
14. Like A Ghost (x Beathunter)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Brave, czyli Wojciech Gryglewicz – polski DJ i producent muzyczny. Nagroda: Cover legendarnego Stevie’go Wondera – I Just Called To Say I Love You 2018 – Złota Płyta ZPAV. Wytwórnia: C-Wave Records. Gatunki jego muzyki to House, Future House, Club.
źródło: KM

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl