CatchUp – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki CatchUpa to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka producenta i rapera CatchUpa oraz polskiego piosenkarza Artura Rojka zatytułowana “Pusty”. Nutka jest energiczna i nieco punkowa.

“Nasza piosenka z @artur_rojek_official pt „pusty” już w internecie. Mega się jaram, to dla mnie ważny numer, wiec serdecznie proszę o słuchanie.
W dodatku wyprodukowal ten utwór giga kozak @magierski_71 z pomocą moich giga kozaków przyjaciół @frankleenbro @michas.aniol
Bierzcie i słuchajcie z tego wszyscy pozdrawiam” – czytamy na profilu CatchUpa w serwisie instagram.com

Gatunek nowej piosenki to Alternatywna/niezależna. Autorami tekstu są Artur Rojek oraz CatchUp, natomiast kompozytorami są CatchUp i ceniony producent Magiera.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 15 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 398 404 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Mateusz Miszczyński. Za zdjęcia odpowiadał Kuba Stoszek. Wystąpili: Artur Rojek, CatchUp, Frank Leen, Michał Anioł, Grzegorz Kłębek, Roman Dryamov, Uliana Sheleg.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu CatchUpa pt. “Parę dni”, który na YouTube ma już 1,2 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Artur Rojek (ur. 6 maja 1972 w Mysłowicach) – polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i gitarzysta. Członek zespołów Myslovitz (1992-2012) i Lenny Valentino (1998-2001). Artur Rojek to jeden z najpopularniejszych polskich artystów[źródło]rmf.fm 15 lipca 2022 i zarazem jedna z najbardziej uznanych postaci polskiej sceny gitarowej[źródło]eskarock.pl 2022-05-06. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Syreny”, który ma już 17 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów solowych artysty zamyka wydany 13 marca 2020 roku krążek ‘Kundel’. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 8-10-2022 w miejscowości Wrocław, a kolejny 5-11-2022 w miejscowości Katowice.
źródło: followrap.com, rmf.fm, instagram.com, polskieradio.pl, | rmf.fm, eskarock.pl, eska.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

2. Kłopot
3. Mało feat. Young Igi
4. Nie chcę Cię (#FlumeSounds)
5. Parę Dni
6. Perypetie feat. Magiera
7. Tik Tok feat. Gedz
8. Weird Flex feat. Schafter
9. Pusty (& Artur Rojek)

Grzegorz „CatchUp” Szczerek, czyli producent muzyczny, dj, raper. Artysta to głośny debiutant ostatnich lat. CatchUp występuje również pod pseudonimem Tom Schklaneck.
źródło: followrap.com, rmf.fm,

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl