CHIVAS – narcyz

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rapera i producenta CHIVASA zatytułowana “narcyz”. Póki co podopieczny GUGU nie zdradza zbyt wiele, ale najprawdopodobniej ten singiel jest zapowiedzią kolejnego krążka muzyka.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorem tekstu i kompozytorem jest CHIVAS.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 21 marca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 326 725 wyświetleń na YT i jest na pozycji 35 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW. Wideo jest dziełem Widok Kolektyw. Wideoklip wyreżyserował Jan Cisiecki. Za zdjęcia odpowiadał Jan Cisiecki i Mikołaj Piwowarski. W klipie wystąpili Sławomir Sulej i Martyna Czaplicka.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu rapera pt. “mam na twarzy krew i tym razem nie jest sztuczna” (ft. White 2115), który na Youtube ma już 23 mln wyświetleń? Zobaczymy.

chivas to Młody Wilk ósmej edycji akcji Popkillera. Artysta pierwsze kroki w rapowym świecie stawiał produkując kawałki Blachy i White 2115. Kolejnym krokiem w rozwoju było natomiast zajęcie się wokalem[źródło]https://rytmy.pl/popkiller-mlode-wilki-osma-edycja-wystartowala/. Przypomnijmy, że w zeszłym roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty zatytułowany ‘Nauczyłem się przeklinać’, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: polskieradio.pl, rapowo.pl, music.apple.com, | rytmy.pl, Wikipedia, YouTube, koncertomania.pl, songkick.com, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl