CZADOMAN – Pierwszy Taniec

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego wokalisty Czadomana zatytułowana “Pierwszy Taniec”. Tym razem muzyk przedstawił swoim odbiorcom zupełnie inne brzmienie, bardziej spokojne i niezwykle romantyczne. Romantyczny, pełen uczuć i miłości kawałek oddaje idealnie klimat pierwszego tańca młodej pary.

Gatunek nowej kompozycji to disco polo. Autorem i kompozytorem jest Czadoman.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 12 maja 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 471 166 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Krzysztof Sieniawski. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Bartosz Sieniawski. W klipie w rolę młodej pary wcieliła się modelka Sara Tecław oraz sam Paweł Dudek. W wideoklipie nie brakuje miłości i uczuć.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 36-letniego artysty pt. „Ruda tańczy jak szalona”, który na Youtube ma już 131 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że wideoklip do singla „Ruda tańczy jak szalona” został wyróżniony w 2015 roku, podczas pierwszej edycji festiwalu muzycznego Polsat Super Hit Festiwal, zdobywając 3. miejsce w kategorii Hity Sieci za największą liczbę odsłon na YouTube. Kawałek swego czasu osiągał szczyty list przebojów. Nutka na liście TOP Dyskoteki (cotygodniowe zestawienie 50 najczęściej odtwarzanych utworów w polskich klubach i dyskotekach) zajęła pozycję numer 10. Jako ciekawostkę podamy, że coverband Eternit przerobił przebój Czadomana na klimat z pogranicza rocka i metalu.

CZADOMAN to jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki tanecznej w Polsce. Artysta jest gwiazdorem sceny disco polo. Muzyk debiutował w 2013 roku. Na szerokie muzyczne wody wypłynął w 2015 roku i od tamtej pory nie schodzi z piedestału najbardziej lubianych przedstawicieli swojego gatunku muzycznego. Artysta zyskał popularność dzięki nutce „Ruda tańczy jak szalona”.

Przypomnijmy, że w 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Magic Records, ukazał się krążek muzyka zatytułowany ‘Czadomania 3’. Płyta zawiera 14 numerów i jest utrzymana w gatunkach Disco Polo i Tech House. Album jest pełen niezwykle popularnych przebojów wykonawcy, ale i bonusów, które zaskoczą niejednego fana. Wydawnictwo wypełnione jest pozytywnymi emocjami i rozkręcisz nim każdą imprezę.

Najbliższy koncert wykonawcy ma się odbyć 10-06-2022 w miejscowości Toruń, a kolejny 30-07-2022 w miejscowości Opole.

Wideo na YouTube
Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych
https://bit.ly/CZADOMANPierwszyTaniec

Tekst nagrania “Pierwszy Taniec”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | eskarock.pl, se.pl, rozrywka.radiozet.pl, radiosupernova.pl, voxfm.pl, empik.com, Facebook, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl