MILANO – Kochana moja

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu MILANO zatytułowany “Kochana moja”. Nutka ta o niezwykle melodyjny i wpadający w ucho kawałek.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Łukasz Gesek (który coraz częściej współpracuje z innymi gwiazdami disco polo).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 1 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 901 357 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Serce to nie sługa”, który na Youtube ma już 21 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w materiale „Serce to nie sługa” wystąpiła modelka Mariia Markova. W artykule opublikowanym w serwisie muzotakt.pl w dniu 14 czerwca 2020 czytamy, że Mariia Markova to jedna z najchętniej obserwowanych modelek na Instagramie. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie ckm.pl w dniu 5.06.2020 czytamy, że modelka jest gwiazdą teledysków disco-polo.

Grupa Milano to legenda sceny disco polo. Mimo, że klika lat temu zmienił się skład zespołu, to Milano z Mirosławem Trzcińskim na czele wciąż jest jedną z najpopularniejszych formacji disco polo. Zespół zaistniał na rynku muzycznym w marcu 1993 roku. W serwisie polotv.pl czytamy, że grupa w krótkim czasie zdobyła dużą popularność, zaś z biegiem czasu stała się liderem w nurcie muzyki disco polo. Przypomnijmy, że 13 maja 2013 roku, nakładem wytwórni płytowej Green Star, ukazał się ich krążek “Jedyna”. Płyta jest utrzymana w gatunku disco-polo. Album zawiera 17 utworów. Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 24-06-2022 w miejscowości Kielce, a kolejny 1-10-2022 w miejscowości Warszawa.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music
Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych
https://id.ffm.to/milanokochanamoja

Tekst nagrania “Kochana moja”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, ckm.pl, voxfm.pl polotv.pl, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl