D-Bomb – nowa piosenka

d-bombTytuł nowej piosenki D-Bomb to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu D-Bomb zatytułowana “Cała Polska Śpiewa (Hymn Imprez)”. Materiał utrzymany jest w klubowym stylu z bardzo prostym tekstem. Kawałek jest opowieścią o tym, że jeśli podczas imprezy zabraknie alkoholu można się dobrze bawić skacząc i śpiewając.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Bartosz Padyasek, Artur Lipiński oraz Marcin Mackiewicz. Warstwę aranżacyjną stworzył Dance2Disco.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 12 sierpnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 456 633 wyświetleń na YT. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa I. TO MASZ. Klip pokazuje jak powinno tańczyć się na zabawie przy tym numerze.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “O Ela, Ela”, który na Youtube ma już 25 mln wyświetleń? Zobaczymy.

D-Bomb to znana grupa disco polo, której liderem jest Bartek Padyasek. Muzyk stworzył takie hity jak: “Na zawsze”, “O Ela Ela”, czy “Najbardziej dzisiaj chcę”. Artysta jest specjalistą od dyskotekowych brzmień[źródło]disco-polo.info 18 Czerwiec 2022.

Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 15-07-2023 w miejscowości Olsztyn.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Kolorowy zawrót głowy
2. 32 sekundy
3. Ale jaja
4. Cały świat należy do nas
5. Chodź, kochanie
6. Ciało
7. Daj mi cialo
8. Dalej wal na sale
9. Do szaleństwa
10. Dobrze robię
11. Cała Ty
12. Wakacje w Stegnie (oraz Gesek)
13. Na zawsze
14. Cała Polska Śpiewa (Hymn Imprez)
Pozostałe utwory są na tej stronie

D-Bomb – polska grupa wokalno-taneczna reprezentująca swoją twórczością styl dance, a od 2009 roku także muzykę disco polo. Zespół powstał w 1996 roku w Warszawie, a zadebiutował w 1997 roku. Jego założycielami i pierwszymi liderami byli bracia Bartosz i Jarosław Padyaskowie. Dnia 13 czerwca 1997 roku, nakładem wytwórni płytowej Tomy! Records, ukazała się ich płyta zatytułowana “Moja gra”, która jest utrzymana w gatunku eurodance. Album zawiera 11 piosenek plus 4 bonusy. Płyta okazała się sukcesem rynkowym. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org
Tagi: d bomb, dbomb

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl