DARIA – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki DARII to: “Feelings”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/DariaMarxFeelings

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki DARII zatytułowana “Feelings”.

Autorami tekstu są: Maciej Puchalski, Daria Marcinkowska, Paweł Karski, Marcin Górecki. Kompozytor: Maciej Puchalski, Daria Marcinkowska, Paweł Karski, Marcin Górecki.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 9 listopada 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3629 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 28-letniej Artystki pt. “PARANOIA”, który na YouTube ma już 33 mln wyświetleń? Zobaczymy. Warto dodać, że singiel “PARANOIA” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 1, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2 (dostęp 11.2023).

DARIA jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia. Artystka zyskała popularność dzięki chwytliwym nutkom utrzymanym w klimacie pop-dance[źródło]dziendobry.tvn.pl 9 grudnia 2022.

Tekst nagrania “Feelings”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji to skorzystaj z tej strony.

źródło: | dziendobry.tvn.pl, Google, YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Paranoia
2. Truth
3. Love Blind
4. Bad Pattern
5. Feelings

W 2020 roku wystąpiła również gościnnie w utworze „Leave a Sign” u boku Carsky’ego.

Biogram

Daria Marx Marcinkowska, występująca jako Daria (zapis stylizowany: DARIA) (ur. 25 października 1995 w Mikołowie) – polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów piosenek i producentka muzyczna. W wieku 18 lat wyjechała do Londynu na pięcioletnie studia w London College of Music. Gatunki jej muzyki to pop i muzyka elektroniczna. Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl