bryska – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki bryskiej to: “echo”.
Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam ją znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://magicrecords.lnk.to/bryska_echo

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki bryskiej zatytułowana “echo”. Singiel jest pierwszą zapowiadzią nowego krążka Artystki (drugiego studyjnego), który ma się ukazać 24 listopada 2023 roku nakładem wytwórni płytowej Magic Records.

“echo” to wielowymiarowa piosenka. Ma wiele motywów muzycznych, jak i tematycznych. Opowiada o miłości, o kontaktach międazy ludźmi, o „sygnałach”, jakie do siebie wysyłają – powiedziała bryska.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/echo-single/1712165190. Autorką tekstu jest bryska. Muzyka: Tom Martin, bryska, Edward Leithead – Docherty.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 3 listopada 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 58 571 wyświetleń na YT. Realizacją wideo zajęła się ekipa THEDREAMS Studio. Wideoklip wyreżyserował Adam Romanowski, który odpowiadał również za zdjęcia

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 22-letniej Artystki pt. “odbicie (Mark Neve Remix)”, który na YouTube ma już 27 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “odbicie (Mark Neve Remix)” na listach AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień), AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz na AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 1. Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie platynowej płyty (dostęp 11.2023). Wyróżnienia: 47. miejsce w konkursie Gorąca 100 w kategorii 100 największych hitów 2022, 13. miejsce w konkursie Przebój roku RMF FM 2022 w kategorii Przebój roku.[źródło]Google, YouTube, Wikipedia.

bryska to jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek[źródło]eska.pl 2022-10-20. Obwołana sensacją i odkryciem roku 2021[źródło]empik.com 19 kwi 2022. W artykule opublikowanym w serwisie m-mag.pl w dniu 21 LIPCA, 2022 czytamy: Ponad milion słuchaczy miesięcznie na Spotify! Takim osiągnięciem może pochwalić się niewielu polskich artystów. Dzisiaj dołącza do nich bryska

Przypomnijmy, że w zeszłym roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artystki zatytułowany ‘moja ciemność’. Warto wspomnieć, że ostatnio w polskich radiach jest popularna nutka YouNotUs zatytułowana “Samba” (w której gościnnie występuje bryska). Tego kawałka możecie posłuchać na tej stronie.

Tekst nagrania “echo”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, i.pl, | eska.pl, empik.com, m-mag.pl, Google, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. #fejm
2. ABC
3. Antarktyda
4. Bajek deszcz
5. Ballada o kraksie
6. BFF
7. Burn This Love
8. California Boy (jjjerk)
9. Carrie
10. Ciało
11. Miasto tętni
12. Echo

Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2022 roku wystąpiła gościnnie w utworze “Samba” u boku YouNotUs.

Biogram

Bryska (zapis stylizowany: bryska), właściwie Gabriela Nowak-Skyrpan (ur. 4 stycznia 2001 w Warszawie) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Sama pisze i komponuje swoje piosenki. Gatunki jej muzyki to pop, synth pop i muzyka elektroniczna.

Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘moja ciemność’, ukazała się 22 kwietnia 2022 nakładem wytwórni płytowej Magic Records i jest utrzymana w gatunku pop. Album zawiera 15 piosenek. Krążek ten, to nie tylko podsumowanie na CD i LP najważniejszych premier bryskiej, ale także ogromna ilość nowej muzyki – zarówno w oryginalnych, jak i zremiksowanych wersjach. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty.

“Jej debiutancki krążek jest swego rodzaju powiewem świeżości i wielką tajemnicą. Bo po kilku wydanych wcześniej utworach, tak naprawdę nikt nie wiedział, czego tak do końca można spodziewać się po tej artystce. Jak widać, można spodziewać się wiele, a przede wszystkim jak to mówią – spodziewać niespodziewanego” – napisał Sebastian Torbicz w recenzji wydawnictwa w serwisie allaboutmusic.pl.

17 listopada 2022 ukazała się reedycja płyty zatytułowana ‘[moja ciemność]²’.
Krążek ‘[moja ciemność]²’ dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, empik.com?, allaboutmusic.pl, tekstowo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl