Aden Foyer – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Adena Foyera to: “Galileo Galilei”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/AdenFoyerGalileoGalilei

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka norweskiego producenta Adena Foyera zatytułowana “Galileo Galilei”. Singiel znalazł sie na płycie EP-ce zatytułowanej “The Ballet Girl”. Album jest utrzymany w gatunku pop i zawiera 5 piosenek.

“Ta EP-ka odzwierciedla mój ostatni rok od wydania [singla] «The Ballet Girl»” – powiedział Aden.

“Niewątpliwie The Ballet Girl jest albumem wartym uwagi – a także wzięcia muzyka pod dalszą obserwację, żeby nie przegapić kolejnych tak udanych wydań” – czytamy w recenzji wydawnictwa w serwisie popkulturowcy.pl (ocena: 8/10).

[album – źródło]genius.com, music.apple.com, rozrywka.radiozet.pl, popkulturowcy.pl
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to Pop[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/676218278/galileo-galilei. Materiał napisali: Aden Foyer, Digital Farm Animals oraz Paul Hers. Kompozycja została wyprodukowana przez Adena Foyera i Paula Hersa.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 8 wrzesień 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 308 955 wyświetleń na YT. Wideoklip został nagrany we Francji, z której pochodzi część rodziny Adena.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 27-letniego Artysty (wiek według Google) pt. “The Ballet Girl”, który na YouTube ma już 6,5 mln wyświetleń? Zobaczymy. Materiał “The Ballet Girl” zdobył certyfikat złotej płyty.

W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2023-09-14 czytamy o Adenie: “Może i dopiero zadebiutował jako popowy artysta, ale zdecydowanie nie jest nowicjuszem – od dekady gromadzi multiplatyny jako autor tekstów, DJ i producent”. W 2019 roku zyskał popularność dzięki kawałkom tj. “Your Melody”, “I Don’t Speak French (Adieu)”, “Riot” i “Tell Me A Lie”[źródło]dziendobry.tvn.pl 19 sierpnia 2023. Artysta w tym roku wystąpił na festiwalu Top of The Tops w Sopocie[źródło]eska.pl 2023-09-14.

Najbliższy koncert Muzyka ma się odbyć 19 lutego 2024 w Berlin, Germany, Prachtwerk, a kolejny 5 marca 2024 w Paris, France, La Maroquienerie.

Tekst nagrania “Galileo Galilei”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: shazam.com, rozrywka.radiozet.pl, genius.com, music.apple.com, | eska.pl, dziendobry.tvn.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. The Ballet Girl
2. Other Side of the Moon
3. Your Face on Christmas Day
4. Sunshine Prescription
5. Hello Radio*
6. The Ballet Girl (Adagio)
7. Vienna
8. Galileo Galilei

Biogram

Jonas Aden, właściwie Jonas Engelschiøn Mjåset (ur. 8 września 1996 w Asker) – norweski DJ i producent muzyczny. Aden zaczął komponować mając 13 lat. Gatunki jego muzyki to house, deep house, step house.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl