N Sync – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki to: “Better Place”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/NSYNC-Better-Place

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej formacji N Sync zatytułowana “Better Place”.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/679002787/better-place-from-trolls-band-together. Materiał napisali: Justin Timberlake, Amy Allen oraz Shellback. Kompozycja została wyprodukowana przez Shellbacka.

Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel znalazł się w TOP20 na 13 listach przebojów. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 18. Nutka na liście UK Singles Downloads (OCC) zajęła pozycję numer 21, na liście UK Singles Sales (OCC) numer 24, na liście US Billboard Hot 100 numer 25, na liście US Adult Contemporary (Billboard) numer 10, na liście US Adult Top 40 (Billboard) numer 9, na liście US Dance/Mix Show Airplay (Billboard) numer 34, a na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 16 (dostęp 11.2023).

Oficjalne Audio do nowego utworu na YouTube ukazało się 29 września 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 1 991 765 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Bye Bye Bye”, który na YouTube ma już 342 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Bye Bye Bye” znalazł się w TOP5 na 19 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 5 listach. Kawałek na liście UK Singles (OCC) zajął pozycję numer 3, na liście UK Indie (OCC) numer 2, na liście US Billboard Hot 100 numer 4, na liście US Adult Contemporary (Billboard) numer 25, na liście US Adult Top 40 (Billboard) numer 19, na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 1, a na liście US Rhythmic (Billboard) numer 2. Materiał zdobył certyfikat trzykrotnie platynowej płyty (dostęp 11.2023).

‘N Sync to jeden z najpopularniejszych amerykańskich boysbandów lat 90[źródło]kultura.onet.pl 21 sierpnia 2023. Zespół zrobił błyskawiczną karierę i zdobył rzesze Fanów na całym Świecie[źródło]zloteprzeboje.pl 1 października, 2023.

Na Wikipedii możemy zobaczyć, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych grupy zamyka wydany 24 lipca 2001 roku krążek ‘Celebrity’, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Jive. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 13 numerów. Jest to ich czwarty album studyjny. Producer: BTJC Chasez, Rodney Jerkins, Roy “Royalty” Hamilton, Kristian Lundin, Brian McKnight, The Neptunes, PAJAM, Rami Yacoub, Riprock ‘n’ Alex G, Wade J. Robson, Jake Schulze, Justin Timberlake, Robin Wiley. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że płyta znalazła się w TOP20 na 15 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na 3 listach. Krążek na liście UK Albums (OCC) zajął pozycję numer 12, na liście UK Independent Albums (OCC) numer 2, a na liście US Billboard 200 numer 1. Materiał zdobył certyfikat pięciokrotnie platynowej płyty (dostęp 11.2023). ‘Celebrity’ spotkała się z ogólnie przychylnymi recenzjami krytyków muzycznych. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 65/100, na podstawie 11 recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu ocenę 4,5 z 5 możliwych gwiazdek.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
[album – źródło]Wikipedia, music.apple.com, genius.com, metacritic.com

Tekst nagrania “Better Place”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: shazam.com, genius.com, olis.pl, | YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. A B C
2. A Little More Time on You
3. All i want is you this Christmas
4. Are you gonna be there
5. As if
6. Baby you are not the only one
7. Beegee is medley
8. Belive in yourself
9. Best of my life
10. Better Place

Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2001 roku wystąpili gościnnie w utworze “I Believe in You” u boku Joe’a.

Biogram

N Sync, zapis stylizowany *NSYNC – amerykański zespół popowy założony w 1995 w Orlando przez Lou Pearlamana. W 1996 roku grupa brała udział w polskiej edycji Bravo Super Show. Gatunki ich muzyki dance-pop, teen pop, dance, eurodance, urban, adult contemporary.

Ich debiutancka studyjna płyta zatytułowana ”N Sync’ ukazała 26 maja 1997 roku nakładem wytwórni płytowej RCA i jest utrzymana w gatunkach Dance-pop, pop, R&B oraz teen pop. Album zawiera 14 piosenek. Producer: Bülent Aris, Frank Busch, Full Force, Gary Carolla, Toni Cottura, Jaap EggermontJörn-Uwe Fahrenkrog-Petersen, Kristian Lundin, Max Martin, Andreas von Oertzen (exec.), Denniz Pop, Evan Rogers, Rollocks, Carl Sturken, V. D. Toorn, Johnny Wright (exec.). Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że płyta znalazła się w TOP10 na 8 listach albumów, w tym na pierwszym miejscu na jednej liście. Krążek na liście UK Albums (OCC) zajął pozycję numer 30, na liście US Billboard 200 numer 2, a na liście US Top Catalog Albums (Billboard) numer 13. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty (w Polsce złotej) (dostęp 11.2023). Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu ocenę 3 z 5 możliwych gwiazdek, natomiast The Rolling Stone Album Guide 1 z 5 możliwych gwiazdek. Zanim debiutancka płyta ukazała się w Stanach Zjednoczonych (24 marca 1998 roku), miała swoją premierę niemal rok wcześniej w Niemczech. Dopiero na fali europejskich sukcesów zdecydowano wydać album na amerykańskim rynku.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, genius.com, muzyka.interia.pl, tekstowo.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl