DARIA – TRUTH

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki DARII zatytułowana “TRUTH”. Kawałek ten to kolejna taneczna propozycja wykonawczyni w lekko odmienionej odsłonie. W singlu tym akustyczne instrumenty przeplatane są z wyrazistymi elementami muzyki soul.

Gatunki nowej piosenki to pop i muzyka elektroniczna[źródło]https://pl.wikipedia.org/wiki/Truth_(singel_Darii). Autorami tekstu są: Daria Marcinkowska, Duncan Townsend, Kevin Zuber oraz Maciej Puchalski. Kompozytor: Daria Marcinkowska, Duncan Townsend, Kevin Zuber i Maciej Puchalski.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 18.[źródło]olis.pl

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 1 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 205 844 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Dawid Ziemba, który był także kierownikiem zdjęć do teledysku.

W opisie pod wideo czytamy:
“Truth” is Daria’s latest song, which will once again fight its way to the top of the charts. It´s another dance offering from the artist, but with an urban twist. Acoustic instruments combined with expressive elements of soul music give us confidence that Daria will once again find her way into the hearts of her listeners.
Translator:
„Truth” to najnowsza piosenka Darii, która po raz kolejny wywalczy sobie drogę na szczyty list przebojów. To kolejna taneczna propozycja artysty, ale z miejskim akcentem. Akustyczne instrumenty w połączeniu z wyrazistymi elementami muzyki soul dają nam pewność, że Daria po raz kolejny trafi do serc swoich słuchaczy.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 27-letniej artystki pt. “PARANOIA”, który na YouTube ma już 27 mln wyświetleń? Zobaczymy. Warto dodać, że singiel “PARANOIA” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 1, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2[źródło]Google, YouTube, Wikipedia.

DARIA to wokalistka-songwriterka, którą możecie kojarzyć z dziesiątej edycji The Voice of Poland[źródło]uptone.pl. Dziewczyna zachwyciła interpretacją nutki “Lay Me Down?”. Artystka odnosi coraz większe sukcesy na polskiej scenie muzycznej[źródło]eska.pl 2021-08-28. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka artystki zatytułowana “Paranoia”, której możecie posłuchać na tej stronie.[źródło]olis.pl

Najbliższy jej koncert ma się odbyć 27-05-2023 w miejscowości Andrychów.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://umg.lnk.to/DariaTruth

Tekst nagrania “TRUTH”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji to skorzystaj z tej strony.

źródło: olis.pl, tekstowo.pl, radiozw.com.pl, | uptone.pl, eska.pl, olis.pl, Google, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl