Dawid Kwiatkowski – Idziesz ze mną

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego zatytułowana “Idziesz ze mną”. Nutka to już czwarty singiel z najnowszego krążka artysty zatytułowanego “Dawid Kwiatkowski”, który ukazał się 29 października 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Warner Music Poland. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 11 numerów. Jest to jego siódmy album studyjny. Wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty.

“Ta płyta to nowy rozdział w muzycznej ewolucji artysty, który powraca z nową energią, dojrzałością i siłą, zdobywając coraz większe rzesze fanów” – napisano w serwisie 4fun.tv.

W tym momencie powinnam polecić utwory, które warto sprawdzić, jednak prawda jest taka, że warto przesłuchać cały krążek. […] Jak sami widzicie (i mam nadzieje, że również słyszycie), album Dawid Kwiatkowski może się otrzeć o bycie w przyszłości kultowym – napisano w recenzji materiału w serwisie meteor.amu.edu.pl.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorem tekstu jest Dawid Kwiatkowski, natomiast kompozytorami są Dawid Kwiatkowski, Patryk Kumór, Dominik Buczkowski oraz Michał Szczęsny.

“Idziesz ze mną” to najbardziej osobisty kawałek z krążka ‘Dawid Kwiatkowski’.

Singiel „Idziesz ze mną” to następca singla “Nieważne”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 11 lutego 2022 roku. Wideoklip wyreżyserował Przemysław Gomuła. Za zdjęcia odpowiadał Ubeusz Pastuszak. Scenariusz stworzył sam Dawid Kwiatkowski. Teledysk to wyjątkowy obraz, który pokazuje każde oblicze miłości. Sprawne oko dostrzeże w klipie przyjaciół i znajomych artysty: Kasię Borkowską i Krzysztofa Jankowskiego “Jankesa” z synem, Joannę Przetakiewicz z Rinke Rooyensem, Joannę Koroniewską z Maciejem Dowborem, Julię Sobczyńska z Judytą Mliczek, Wojtka Sawickiego z Agatą Tomaszewską czy Lenę Olszewską z córeczką.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniego artysty pt. “Na Zawsze”, który na Youtube ma już 23 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że choć singiel “Na Zawsze” nie był grany w stacjach radiowych, to zdobył ogromną popularność w internecie. Autorką tekstu oraz kompozytorką nutki jest Ewelina Lisowska. W teledysku do kawałka “Na Zawsze” wystąpiła modelka Aleksandra Szczęsna, która posiada tytuł II Wicemiss Polonia 2012.

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych i wiele hitów radiowych. Był gościem i uczestnikiem popularnych programów telewizyjnych. Artysta jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. Z uwagi na rozpoczęcie kariery w młodym wieku oraz publikowanie swojej wczesnej twórczości w serwisie YouTube, okrzyknięto go “polskim Justinem Bieberem”. W artykule opublikowanym w serwisie 4fun.tv w dniu 11 lut 2022 czytamy: 18 lutego 2022 roku rozpoczyna się trasa koncertowa Dawid Kwiatkowski Tour. Artysta zagra 10 koncertów, na których po raz pierwszy usłyszymy cały materiał z nowej płyty. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 11-03-2022 w miejscowości Wrocław, a kolejny 12-03-2022 w miejscowości Rzeszów.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Tekst nagrania “Idziesz ze mną”
Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych
https://bit.ly/DKIdzieszzemna

źródło: 4fun.tv, open.fm, meteor.amu.edu.pl, music.apple.com, | konecki24.pl, rmf24.pl, dusznikizdroj.naszemiasto.pl, plejada.pl, cgm.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Artykuł zaktualizowany w dniu 6.06.2023

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl