Top Girls – Rumieńce

Top GirlsW sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Top Girls zatytułowana “Rumieńce”. Kawałek jest niezwykle skoczny, radosny oraz pełen energii i ma ogromne szanse stać się przebojem na kilka najbliższych miesięcy.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Artur Telus.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 25 luty 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 354 134 wyświetleń na YT. Za produkcje wideoklipu odpowiada INTERMEDIO Marcin Pijanowski. W klipie oprócz dziewczyn z Top Girls zobaczymy m.in. Jorrgusa, Extazy, czy wokalistki z formacji Szpilki. Całość prezentuje się niezwykle ciekawie.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. „Jakbyś Mnie zechciał”, który na Youtube ma już 83 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Jakbyś Mnie zechciał” był Hitem Roku 2018 w wielu rozgłośniach w Polsce[źródło]disco-polo.info. W 2018 roku grupa za ten kawałek dostała nagrodę Grand Prix na XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie 2018[źródło]sejny.net.

Top Girls, to obecnie jedna z najpopularniejszych grup disco polo[źródło]2021-02-19 voxfm.pl. Justyna, Natalia oraz Kasia razem w grupie są od września 2021. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 10-06-2022 w miejscowości Toruń, a kolejny 24-06-2022 w miejscowości Kielce.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, sejny.net, voxfm.pl, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl