DEFIS – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki DEFIS to: “Ty i Ja”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://dwaem-media-group.lnk.to/Defis-Ty-I-JaID

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Defis zatytułowana “Ty i Ja”. W tym kawałku grupa miesza klasyczne disco polo z nieco mocniejszymi akordami gitary. Tekst refrenu jest prosty, ale niezwykle chwytliwy.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/pl/album/ty-i-ja-single/1720008801. Autorami tekstu są: Karol Zawrotniak, Bartosz Kazimierz Bocheński. Muzyka i słowa: Karol Zawrotniak, Bartosz Kazimierz Bocheński.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 14 grudnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 1 887 941 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 83 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Produkcją zajęła się ekipa Allinteractive Films. Wideoklip wyreżyserował Marcin Załęski, który był również kierownikiem zdjęć. W serwisie disco-polo.info czytamy, że klip doskonale oddaje energię i emocje płynące z piosenki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji DEFIS pt. “Niespotykany kolor”, który na Youtube ma już 103 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w 2015 roku nutka „Niespotykany kolor” otrzymała miano hitu lata na festiwalu w Kobylnicy. Grupa DEFIS ujawniła, że kompozycja powstała w kilkanaście minut. Można powiedzieć, że przypadkiem. Kawałek na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2. Singiel pokrył się diamentem.

Defis to jedna z najpopularniejszych grup disco polo[źródło]gostynin.info 17 grudnia 2023. Przebój „Niespotkany kolor” otworzył zespołowi drzwi do popularności[źródło]disco-polo.info.

Tekst nagrania “Ty i Ja”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie

źródło: disco-polo.info, | fakt.pl, polsat.pl, bestsellery.zpav.pl, gostynin.info, disco-polo.info, Youtube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Jeden gest
2. Tak bardzo tego chcę
3. Euphoria (Euforia) [z Musicloft]
4. Wciąż o Tobie mam sny
5. To złamane serce
6. Zakochane Oczy (& Marcin Miller)
7. Czy Ty weźmiesz ze mną ślub
8. Róże
9. MADAGASKAR (oraz MiłyPan)
10. Ty i Ja
Pozostałe utwory są na tej stronie

Defis – polska grupa disco polo pochodząca z Wojsławic, założona przez Dariusza Zielińskiego. Gatunki ich muzyki to disco polo, dance.

źródło: pl.wikipedia.org, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl