KSHMR – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki KSHMRa to: “Tears On The Dancefloor”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/KSHMRTearsOnTheDancefloor

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego producenta muzycznego KSHMRa zatytułowana “Tears On The Dancefloor” (z gościnnym udziałem Hannah Boleyn).

Gatunek piosenki “Tears On The Dancefloor (feat. Hannah Boleyn)” to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/tears-on-the-dancefloor-feat-hannah-boleyn-single/1713159715.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 61.[źródło]olis.pl

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 1 grudnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 895 271 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 35-letniego Amerykanina (wiek według Wikipedii) pt. “Karate” (nagrany z R3HAB), który na Youtube ma już 137 mln wyświetleń? Zobaczymy.

KSHMR to jeden z najpopularniejszych DJ-ów[źródło]eska.pl 2022-03-09. Muzyk zdobył międzynarodową sławę, kiedy jego singiel „Burn”, zrobiony we współpracy z Dallask, znalazł się na liście Top 40 „Beatport” osiągając #1[źródło]rmfmaxx.pl.

Na Wikipedii możemy zobaczyć, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych Artysty zamyka wydany 3 listopada 2023 roku krążek ‘KARAM’, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Mass Appeal India / Dharma Worldwide. Album jest utrzymany w gatunku hip-hop/rap i pop. Płyta zawiera 24 numery. Jest to jego drugi album studyjny. SONG CREDITS: Producers: Karan Kanchan, KSHMR, Phenom, Puna i Raftaar. Primary Artists: KSHMR, Harjas Harjaayi, Munawar Faruqui, Nazz, Raftaar, Dabzee & Vedan, Hanumankind & Yashraj, Ikka & KARRA, KR$NA & Talay Riley, Seedhe Maut & Karan Kanchan, The PropheC & Talha Anjum, Yashraj & Rawal, Yashraj, Raja Kumari & Riar Saab, Yungsta & Lisa Mishra & MC Stan, Phenom. Featuring: Elior Chaudagne.
W serwisie indulgexpress.com jest dostepny wywiad z KSHMR-em, w którym możemy przeczytać m.in.:
Pytanie: Opowiedz nam więcej o podróży, która doprowadziła do narodzin Twojego najnowszego albumu – KARAM.

KSHMR: “Dowiedziałem się o scenie hip-hopowej w Indiach, kiedy obejrzałem film Gully Boy w kinach w Stanach, co skłoniło mnie do dalszych badań i poznania Divine (indyjskiego rapera)”.

Pytanie: Słowo „KARAM” oznacza czyny lub los. Czy wierzysz w to, co siejesz i zbierasz w tym samym życiu? Wierzysz w Karama?

KSHMR: “Tak, na sto procent”.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
[album – źródło]Wikipedia, Google, music.apple.com, genius.com

Najbliższy koncert Artysty ma się odbyć 9 lutego 2024 w Washington, DC, US, Echostage, a kolejny 10 lutego 2024 w Toronto, ON, Canada, REBEL.

Tekst nagrania “Tears On The Dancefloor (Night Mode)”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, olis.pl, | eska.pl, rmfmaxx.pl, Youtube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Anywhere’s Home
2. Around The World feat. Noumenn
3. Back To Me ft. Micky Blue & Crossnaders
4. Carry Me Home (ft. Jake Reese)
5. Come To Life
6. Creep (Radiohead cover)
7. Tears On The Dancefloor (feat. Hannah Boleyn)

Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2021 ukazał się jego remiks “Close Your Eyes” (VIP Mix) utworu “Close Your Eyes”, którego oryginalnymi wykonawcami są Kshmr i Tungevaag.

Biogram

Niles Hollowell-Dhar (ur. 6 października 1988) znany jako Kshmr (zapis stylizowany: KSHMR), to amerykański muzyk, autor piosenek, DJ, producent muzyczny, były raper i piosenkarz. W lipcu 2017 założył Dharma Worldwide, podwytwórnię Spinnin’ Records. Gatunki jego muzyki to Electro house, big room house i psytrance.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘Harmonica Andromeda’ ukazała się 19 marca 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Spinnin’ / Dharma Worldwide i jest utrzymany w gatunku Electronic. Album zawiera 14 piosenek.

“[…] ten album ma coś, co obecnie ma mało utworów muzycznych czy płyt. Chodzi o ukryty sens, mający w sobie bardzo ważny przekaz, który może prowadzić dalej w życiu” – czytamy w recenzji ‘Harmonica Andromeda’ w serwisie radio17.pl.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej (en)

źródło: en.wikipedia.org, discogs.com, radio17.pl, tekstowo.pl

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl