Effect – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Effect to: “Bajlando”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka grupy Effect zatytułowana “Bajlando”. Kawałek ma energetyczne brzmienia, wpadający w ucho refren oraz tekst, który błyskawicznie zapada w pamięć.

Gatunek nowej piosenki to disco polo[źródło]https://www.youtube.com/watch?v=GRdaWwLQ7Z0. Autor tekstu: Effect.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 22 grudnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 172 142 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 27 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Estetyka wideoklipu, połączona z krajobrazami za granicy i barwnymi scenami, tworzy niezapomniane wrażenie i zachęca do tańca.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Bananowe Skóry” (feat. BOYFRIEND), który na Youtube ma już 31 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „Bananowe Skóry” przez wiele tygodni oblegał czołowe miejsca list przebojów[źródło]wadrozewielkie.pl.

Grupa Effect to jedna z czołowych formacji wykonujących muzykę nurtu disco polo z domieszką muzyki dance[źródło]disco-polo.eu 21 grudnia 2021. Zespół już chwilę po założeniu zyskał ogólnokrajową sławę[źródło]https://disco-polo.info/miedzynarodowa-produkcja-disco-polo-zespol-effect-kolejny-raz-zaskoczyl-swoich-fanow-nowoscia.

Tekst nagrania “Bajlando”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | wadrozewielkie.pl, disco-polo.eu, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Ach dziewczyno maja
2. Adam i Ewa
3. Aniele mój
4. Bananowe skóry feat. Boyfriend
5. Będę kawalerem
6. Będę kawalerem Folk
7. Buzi Buzi
8. Chce się bawić
9. Całą noc
10. Bajlando
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Effect to polski zespół grający muzykę disco polo, założony w 2006 roku. W serwisie effectowni.pl czytamy, że w jego składzie jest wokalista Marek Biedrzycki oraz tancerze Daniel i Dawid (data dostępu: 4.07.2022). W necie możemy przeczytać, że brat Marka, Piotr to lider i wokalista grupy Boyfriend.

źródło: effectowni.pl, cojestgrane24.wyborcza.pl, disco-polo.info, tekstowo.pl?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl