Daya – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Day’i to: “Heart over Mind”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/3tez1IH

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Day’i oraz norweskiego producenta Alana Walkera zatytułowana “Heart over Mind”. Singiel znalazł się na nowym krążku Artysty zatytułowanym ‘Walkerworld’, który ukazał się 10 listopada 2023 r. nakładem wytwórni płytowej MER. Płyta jest utrzymana w gatunku dance i zawiera 10 numerów. SONG CREDITS: Producers: Alan Walker, Dash Berlin, Eelke Kalberg, James Njie, kasper, Sebastian Molijn, State, Steve Aoki i Vikkstar. Primary Artists: Alan Walker, Ali Gatie, Daya, Sasha Alex Sloan, Sophie Stray, Zak Abel, Dash Berlin, Vikkstar, Steve Aoki, Lonely Club. Featuring: JVKE i YUQI (宋雨琦).

[album – źródło]music.apple.com, Wikipedia, genius.com
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/heart-over-mind-single/1713549044. Materiał napisali: Alan Walker, Big Fred, Carl Hovind, Gunnar Greve Pettersen, Kristin Carpenter, Marcus Ambekk oraz Slipmats. Kompozycja została wyprodukowana przez Alana Walkera i kaspera.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 29.[źródło]olis.pl

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 9 listopada 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 4 408 620 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Day’i pt. “Sit Still, Look Pretty”, który na YouTube ma już 75 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Sit Still, Look Pretty” znalazł się w TOP20 na 4 listach przebojów. Kawałek na liście US Billboard Hot 100 zajął pozycję numer 28, na liście US Adult Contemporary (Billboard) numer 20, na liście US Adult Top 40 (Billboard) numer 15, na liście US Dance/Mix Show Airplay (Billboard) numer 31, a na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 8. Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie platynowej płyty (dostęp 12.2023). Nutka była nominowana do nagrody Ardy na 2017 Radio Disney Music Awards w kategorii Best Song of the Year.

Alan Olav Walker (ur. 24 sierpnia 1997 w Northampton) – norweski producent muzyczny i DJ. Początkowo występował pod pseudonimem DJ Walkzz, pod którym wydawał single w latach 2012–2013. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Faded”, który ma już 3,5 mld wyświetleń. 10 listopada 2023 ukazał sie jego krążek studyjny zatytułowany ‘Walkerworld’. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 20 stycznia 2024 w Miami Beach, FL, US, LIV, a kolejny na wydarzeniu pn. Spring Festival, które ma mieć miejsce w dniach 18-20 lutego 2024 w Brooklyn, NY, US.

Tekst nagrania “Heart over Mind”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, genius.com, olis.pl, | YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Don’t Let Me Down
2. New
3. Feel Good
4. Sit Still, Look Pretty
5. Hide Away
6. Insomnia
7. I Wanna Know
8. Downtown
9. Heart Over Mind (oraz Alan Walker)

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Grace Martine Tandon (ur. 24 października 1998), lepiej znana pod pseudonimem Daya (zapis stylizowany: DΛYΛ), to amerykańska piosenkarka i autorka piosenek. Daya urodziła się w Pittsburghu i dorastała na przedmieściach Mt. Lebanon w Pensylwanii. Gatunek jej muzyki to pop.

Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘Sit Still, Look Pretty’ ukazała się 7 października 2016 roku nakładem wytwórni płytowej Artbeatz i jest utrzymana w gatunku pop. Album zawiera 14 piosenek. Producer: Jonas Jeberg, Scott Bruzenak, Jaime P. Velez, Gino Barletta (exec.), Steven Zap (exec.). Krążek na liście albumów Canadian Albums (Billboard) zajął pozycję numer 40, a na liście US Billboard 200 numer 36. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty.

“Pracowałam nad tym albumem niestrudzenie przez prawie rok. Stanowi on najbardziej autentyczne zobrazowanie mnie jako artystki. Każda z piosenek posiada cząstkę mnie”. – podsumowuje debiut Daya.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej

źródło: en.wikipedia.org, shazam.com, music.apple.com, empik.com, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl