Tomasz Niecik – ESSA TERESA

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Tomasza Niecika zatytułowana “ESSA TERESA”. Kawałek od pierwszych dźwięków wpada w ucho. Melodia pełna jest pozytywnej energii.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Tomasz Niecikowski, natomiast kompozytorami są Tomasz Niecikowski oraz Dariusz Boćwiński.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 maja 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 685 634 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Tomasz Niecikowski. Realizacją teledysku zajęła się ekipa DK Studio – David Krot. Wideoklip jest pełen energii. W teledysku można zobaczyć wyjątkowy taniec.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 41-letniego artysty pt. “Cztery osiemnastki”, który na Youtube ma już 34 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że nutka “Cztery osiemnastki” momentalnie stała się przebojem, to ona otworzyła Tomaszowi drzwi do kariery.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Tekst nagrania “ESSA TERESA”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

Tomasz Niecik to bardzo barwna postać w branży disco polo. Przez wiele osób był przez pewien czas nazywany królem tego gatunku muzycznego[źródło]disco-polo.info 4 Sierpień 2022. Największą popularność przyniósł mu materiał „Cztery osiemnastki”[źródło]tvn.pl. Przypomnijmy, że 11 sierpnia 2017 nakładem wytwórni płytowej Poparazzi ukazała się jego płyta “Mega Gość”. Album jest utrzymany w gatunkach Disco Polo i Euro-Disco i zawiera 13 piosenek.

źródło: disco-polo.info, | fakt.pl, disco-polo.info, tvn.pl, discogs.com, YouTube, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl