Effect – Całą noc ft. Boyfriend

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka grupy Effect zatytułowana “Całą noc” (z gościnnym udziałem polskiego zespołu Boyfriend). Kawałek posiada energiczną melodię, pozytywną energię i tekst opowiadający o miłości i zabawie.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Muzyka i słowa: Marek Biedrzycki.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 29 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 268 353 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 10 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube).

W opisie pod wideo czytamy:
Ta energetyczna piosenka przeniesie Cię na parkiet i rozgrzeje atmosferę każdej imprezy. Gorące brzmienia i wpadający w ucho refren sprawią, że będziesz chciał słuchać tego utworu przez całą noc!

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Bananowe Skóry” (feat. BOYFRIEND), który na Youtube ma już 30 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „Bananowe Skóry” przez wiele tygodni oblegał czołowe miejsca list przebojów[źródło]wadrozewielkie.pl.

Grupa Effect to jedna z czołowych formacji wykonujących muzykę nurtu disco polo z domieszką muzyki dance[źródło]disco-polo.eu 21 grudnia 2021. Grupa Effect powstała pod koniec 2006 roku i już po roku istnienia na przełomie 2007/08 roku rozpoczęła przygodę estradową grając koncerty na terenie całego kraju i za granicą[źródło]wadrozewielkie.pl.

Boyfriend, czyli tak naprawdę Piotr Biedrzycki wraz ze swoim bratem Markiem tworzył zespół Effect, jednak jakiś czas temu rozpoczął karierę solową. Dużą popularnością na YouTube z produkcji Boyfriend cieszy się numer “Jadą na zabawę”, który ma już 15 mln wyświetleń.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Tekst nagrania “Całą noc”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.eu, wadrozewielkie.pl, YouTube, i inne

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl