Dejw – Co Ty w sobie masz

DejwJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Dejw zatytułowana “Co Ty w sobie masz”. Kawałek jest wyjątkowo romantyczny.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Dawid Kulesza.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 14 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 630 148 wyświetleń na Youtube. Realizacją wideo zajęła się ekipa PN MEDIA (to nie pierwsza współpraca tej firmy z zespołem przy teledysku). Dejw w wideoklipie zamieścił prywatne kadry ze swojego życia. Widzowie mają zatem możliwość zobaczyć ujęcia nie tylko ze ślubu artysty, ale także podpatrywać swojego idola podczas wielu ważnych momentów.

W opisie pod wideo czytamy:

“Cześć, przed Wami nasz kolejny klip! Tym razem trochę bardziej osobisty 😻
Koniecznie zostawcie komentarz z łapką 💙”

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz pod wideo dodał też Dejw:

“Kochani dziękujemy Wam za każdy komentarz! Nie spodziewaliśmy się tak miłego odbioru. Kolejny raz zmotywowaliście nas do dalszego tworzenia 🙋🏼‍♂️💛 Podajcie dalej kawałek oczywiście jeśli Wam się podoba! Mokrego dyngusa, ALLELUJA 🐣😉”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Dołeczki”, który na Youtube ma już 53 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że teledysk do kawałka „Dołeczki” był kręcony m.in. w Berlinie.

Dejw jest jednym z najpopularniejszych wykonawców gatunku disco polo. Dawid Kulesza ma na koncie sporo przebojów. Zespół koncertuje na wspólnej scenie z największymi gwiazdami takimi jak: Boys, Akcent, Mig, Classic. Grupa występowała na wielu festiwalach w całej Polsce.

Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, mediadisco.pl, Facebook, YouTube, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl