Kygo – The Truth ft. Valerie Broussard

O utworze

W sieci ukazał się nowy utwór norweskiego DJ-a Kygo zatytułowany “The Truth” (z gościnnym udziałem amerykańskiej piosenkarki Valerie Broussard). To nie pierwsza współpraca obu artystów. W zeszłym roku nagrali wspólnie singiel “Think About You”. Kawałek “The Truth” jest szóstym singlem z najnowszego krążka Kygo zatytułowanego “Golden Hour”, który ukazał się 29 maja 2020 roku nakładem wytwórni płytowej Sony. Płyta jest utrzymana w gatunku Dance-pop i zawiera 18 numerów. Na albumie usłyszymy muzyczne współprace z takimi artystami jak Zak Abel, Sasha Sloan, Zara Larsson czy zespołem OneRepublic.

„Mój trzeci album „Golden Hour” ukaże się 29 maja! Pracowałem nad tym krążkiem więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Nie mogę być bardziej podekscytowany, by wkrótce udostępnić Wam wszystkie piosenki!” – zapowiadał wydawnictwo Kygo.

Gatunek nowej piosenki to Dance/Electronic. Materiał napisali: Kyrre Gørvell-Dahll, Lena Leon oraz Valerie Broussard. Kompozycja została wyprodukowana przez Kygo.

Wideo na YT ukazało się 22 maja 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 1 314 203 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Kygo pt. „Firestone” (z gościnnym udziałem Conrada Sewella), który na Youtube ma już 717 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Firestone” osiągnął pierwsze miejsce na liście Norwegian Singles Chart i stał się wielkim międzynarodowym hitem plasując się na wielu innych listach. Singiel pięć razy uzyskał status platynowej płyty w Norwegii, Włoszech i Szwecji.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/dg2kl

Tekst nagrania “The Truth”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Kygo to jeden z najsłynniejszych dziś DJ-ów i producentów. Muzyk znany jest ze współpracy m.in. z Seleną Gomez, Ritą Orą czy Ellie Goulding. Norweg po raz pierwszy zaprezentował swoją muzykę w 2013 roku.

Najbliższy koncert 28-letniego artysty odbędzie się 26 czerwca 2020 w Las Vegas, NV, US, XS Nightclub, a kolejny 28 czerwca 2020 w Las Vegas, NV, US, Encore Beach Club, Wynn Las Vegas.

Urodzona w Filadelfii Valerie Broussard przeprowadziła się do Londynu, kiedy miała 18 lat. Właśnie w tym czasie zaczęła się kreować jej muzyczna kariera.

źródło: allaboutmusic.pl, radiozet.pl, radioswinoujscie.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl